> Silikon do form>Dodatek tixotropowy MMTA2 10g

Dodatek tixotropowy MMTA2 10g

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 1 punkt lojalnościowy. Twój koszyk wyniesie 1 punkt lojalnościowy które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,14 zł.


New product

Dodatek TIXOTROPOWY MMTA2 jest to zagęszczacz silikonów serii MM900. Jego zastosowanie umożliwia pracę silikonem na pionowych powierzchniach i skomplikowanych modelach.
 

Więcej szczegółów

12,00 zł brutto

Dodaj do schowka

Dodatek TIXOTROPOWY MMTA2 jest to zagęszczacz silikonów serii MM900 produkowany przez światowego lidera, włoską firmę ACC Silicones.
ZASTOSOWANIE
Dodatek TIXOTROPOWY MMTA2 jest to zagęszczacz silikonów serii MM900. Jego zastosowanie umożliwia pracę silikonem na pionowych powierzchniach i skomplikowanych modelach. Umożliwia ograniczenie ilości zużywanego silikonu przez zbudowanie formy dwuczęściowej tj. nałożenia na dublowany model warstwy silikonu a następnie wzmocnieniu go za pomocą pasty do laminowania lub gipsem. Możliwość stosowania na sztukateriach ściennych, ramach obrazów, rozetach sufitowych, etc…
 
TECHNIKA PRZETWÓRSTWA
1. Przy jego stosowaniu należy pamiętać, że w pierwszej kolejności mieszamy silikon z katalizatorem jak przy standardowym rozwiązaniu a dopiero potem dodajemy MMTA2. Zazwyczaj dodaje się 1%-2% części (wagowo) dodatku tixotropowego do silikonu w celu zagęszczenia kompozycji, im więcej dodatku tym bardziej zagęszczamy mieszaninę. Jeżeli planujemy przeprowadzić odgazowanie silikonu dodanie MMAT2 dokonujemy po tej operacji.

MAGAZYNOWANIE
Przechowywać w suchym i zaciemnionym miejscu w oryginalnych zamkniętych opakowaniach w temperaturze 10C-22C.

BHP
Produkt może być obrabiany bez ryzyka, pod warunkiem, że zachowane będą odpowiednie środki ostrożności jak dla substancji chemicznych. Materiały nieutwardzone należy trzymać z dala od środków spożywczych oraz dzieci. W celu ochrony przed zachlapaniem należy nosić strój ochronny, rękawiczki lateksowe lub vinylowe oraz okulary ochronne. Pomieszczenie w którym odbywa się przetwórstwo powinno posiadać sprawną wentylację. Po każdej operacji ręce należy dokładnie umyć mydłem w ciepłej wodzie a po umyciu osuszyć jednorazowym ręcznikiem papierowym.

Naszych porad na temat techniki stosowania udzielamy w oparciu o aktualny stan naszej wiedzy. Nie zwalnia to jednak Państwa z obowiązku sprawdzania we własnym zakresie naszych produktów na ich zgodność z założonym celem i technologią. Zastosowanie, użycie oraz obróbka produktów następuje już poza możliwościami naszej kontroli i odpowiedzialność za nie z tego powodu ponoszą wyłącznie Państwo. Istniejące już ewentualne prawa patentowe osób trzecich są uwzględniane.
Gwarantujemy doskonałą jakość naszych produktów zgodnie z naszymi Ogólnymi Warunkami Sprzedaży.

Wszystkie opisy przedmiotów, zdjęcia i grafiki są własnością firmy POLYCORE. Kopiowanie i rozpowszechnianie bez pisemnej zgody zabronione.

Oceń 
2019-08-23

polecam

polecam

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  Dodatek tixotropowy MMTA2 10g

  Dodatek tixotropowy MMTA2 10g

  Dodatek TIXOTROPOWY MMTA2 jest to zagęszczacz silikonów serii MM900. Jego zastosowanie umożliwia pracę silikonem na pionowych powierzchniach i skomplikowanych modelach.
   
  Path: > > Dodatek tixotropowy MMTA2 10g

  24 innych produktów w tej samej kategorii: