> Silikon do form>Katalizator MM CAT L6W bezbarwny 50g

Katalizator MM CAT L6W bezbarwny 50g

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 2 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 2 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,28 zł.


New product

Dodatkowy katalizator MM CAT L6W (bezbarwny) jest to katalizator bezbarwny o wydłużonym czasie sieciowania, stosowany do silikonów ACC serii MM900.
 

Więcej szczegółów

18,00 zł brutto

Dodaj do schowka

Katalizator MM CAT L6W jest to środek inicjujący proces sieciowania silikonów serii MM900 produkowany przez światowego lidera, włoską firmę ACC Silicones.

ZASTOSOWANIE
Katalizator  MM CAT L6W jest to środek inicjujący proces sieciowania silikonów serii MM900, 50 gram katalizatora wystarcza do utwardzenia 1kg silikonu. Sam katalizator jest bezbarwny dlatego po jego zastosowaniu otrzymujemy białą bazę silikonu, ktory następnie może być poddawany barwieniu na dowolony kolor za pomocą pigmentów koloryzujących.
 
PARAMETRY FIZYKOCHEMICZNE
KATALIZATOR BEZBARWNY (STANDARDOWY)
Proporcje mieszania: 100 : 5
Czas życia: 45 – 90 min
Czas do odformowania: miń 12 - 24 h
Czas pełnego utwardzenia: < 48 h

UWAGA
Proces odmierzania katalizatora należy wykonać bardzo starannie gdyż każdy błąd podczas tego etapu może skutkować problemami z sieciowaniem kompozycji lub z trwałością formy. Dlatego, zawsze katalizator i silikon odmierzamy ważąc dokładnie na wadze (waga kuchenna od mąki w zupełności wystarczy), nigdy nie robimy tego na oko czy na kropelki albo mililitry.

MAGAZYNOWANIE
Przechowywać w suchym i zaciemnionym miejscu w oryginalnych zamkniętych opakowaniach w temperaturze 10C-22C.

BHP
Produkt może być obrabiany bez ryzyka, pod warunkiem, że zachowane będą odpowiednie środki ostrożności jak dla substancji chemicznych. Materiały nieutwardzone należy trzymać z dala od środków spożywczych oraz dzieci. W celu ochrony przed zachlapaniem należy nosić strój ochronny, rękawiczki lateksowe lub vinylowe oraz okulary ochronne. Pomieszczenie w którym odbywa się przetwórstwo powinno posiadać sprawną wentylację. Po każdej operacji ręce należy dokładnie umyć mydłem w ciepłej wodzie a po umyciu osuszyć jednorazowym ręcznikiem papierowym.

Naszych porad na temat techniki stosowania udzielamy w oparciu o aktualny stan naszej wiedzy. Nie zwalnia to jednak Państwa z obowiązku sprawdzania we własnym zakresie naszych produktów na ich zgodność z założonym celem i technologią. Zastosowanie, użycie oraz obróbka produktów następuje już poza możliwościami naszej kontroli i odpowiedzialność za nie z tego powodu ponoszą wyłącznie Państwo. Istniejące już ewentualne prawa patentowe osób trzecich są uwzględniane. Gwarantujemy doskonałą jakość naszych produktów zgodnie z naszymi Ogólnymi Warunkami Sprzedaży.

Wszystkie opisy przedmiotów, zdjęcia i grafiki są własnością firmy POLYCORE. Kopiowanie i rozpowszechnianie bez pisemnej zgody zabronione.
Oceń 
2019-08-23

polecam

polecam

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  Katalizator MM CAT L6W bezbarwny 50g

  Katalizator MM CAT L6W bezbarwny 50g

  Dodatkowy katalizator MM CAT L6W (bezbarwny) jest to katalizator bezbarwny o wydłużonym czasie sieciowania, stosowany do silikonów ACC serii MM900.
   
  Path: > > Katalizator MM CAT L6W bezbarwny 50g

  24 innych produktów w tej samej kategorii: