> DOSTAWA
Wszystkie materiały zakupione w sklepie internetowym www.modelarnia24.pl  wysyłamy za pośrednictwem  InPost Kurier, DPD Kurier lub InPost (Paczkomat)

Wszystkie materiały zamieszczone w naszym sklepie posiadamy na stanie magazynowym (chyba, że w statusie produktu wyraźnie jest napisane, że towar na zamówienie) w ilościach hurtowych/pełno paletowych dlatego potrzebujemy chwilę na przygotowanie paczki do wysyłki.

I. CENNIK WYSYŁEK - Dostępny w koszyku

III. CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA - wszytskie etapy realizacji zamówienia są dostępne w podglądzie panelu klienta.

1. W większości przypadków realizujemy wysyłkę zamówionych materiałów w przeciągu 24h po prawidłowym sfinalizowaniu zamówienia przez portal www.modelarnia24.pl, potwierdzeniem prawidłowo złożonego zamówienia jest otrzymanie e-maila zwrotnego generowanego przez system tuż po jeo złożeniu. Brak takiej wiadomości oznacza błędnie złożone zamówienie, które należy powtórzyć.

2. Dokładamy wszelkich starań aby:
        - Zamówienia z opcją kurier InPost orazPaczkomat złożone do godziny 13.00 były wysłane jeszcze tego samego dnia.
        - Zamówienia z opcją kurier DPD wysłane były następnego dnia

3. Powyższe zasady dotyczą jedynie prawidłowo przeprowadzonych transakcji tj. po wyborze sposobu zapłaty i dostawy oraz sfinalizowanej wpłaty lub wybraniu opcji za pobraniem.  

4. W/w reguły dotyczą dni roboczych z wyłączeniem świąt i weekendów. 

5. Oferujemy również możliwość dostawy w sobotę z wysyłką w piątek przy wyborze opcji kuriera DPD Sobota.

6. Cennik kosztów wysyłek zamieszczony na portalu www.modelarnia24.pl dotyczy wysyłek na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, jak również na terenie EU w przypadku wątpliwości skontaktuj się z obsługą sklepu, telefon +48 605 875 558 lub e-mail sklep@modelarnia24.pl

CZAS DOSTAWY LICZONY OD CHWILI WYSYŁKI

a) Kurier - 1 dzień roboczy (Gwarancja dostawy od firmy kurierskiej 2 dni robocze)

c) InPost/Paczkomat - 1-2 dni robocze (bez gwarancji liczby dni na dostawę z strony InPostu)

II. Zasady zakupów

1. Do wszystkich zamówień podchodzimy z należytą starannością oraz realizujemy je zgodnie z naszymi Ogólnymi Warunkami Sprzedaży.

2. Jeżeli nie jesteś czegoś pewien zanim złożysz zamówienie po prostu zadzwoń lub napisz +48 605 875 558 lub e-mail sklep@modelarnia24.pl

Pamiętaj, że kupując w naszym sklepie nawet kilka produktów płacisz tylko raz a kwota uzależniona jest od firmy transportowej, którą wybierzesz i wagi paczki.