> Gipsy i masy modelowe

Kategorie

Gips formierski i masa dublująca

 • 43,00 zł

  Masa do powielania części ciał jest to masa pochodzenia naturalnego powstająca z roślin a więc całkowicie nie toksyczna, mieszamy ją jedynie z wodą. Umożliwia bardzo łatwe powielanie części ciała, stopy, dłonie, nos, etc..

  W magazynie
 • 29,00 zł Oczekiwanie na dostawę
  29,00 zł

  Masa PROGEL jest to masa wielokrotnego użytku do dublowania. W pewnym sensie jest to substytut silikonu do nisko seryjnych produkcji odlewów z mas gipsowych i żywic akrylowych.

  Oczekiwanie na dostawę
 • 14,00 zł

  Gips syntetyczny, modelowy w kolorze popielatym, III-ej klasy twardości. Stosowany jest w pracowniach stomatologicznych do wykonywania modeli ale ze względu na swoje właściwości oraz wysoką twardość idealnie nadaje się do odlewania figurek, odlewów, sztukaterii. Jest to gips specjalnie modyfikowany dzięki czemu po delikatnym polerowaniu uzyskuje się wręcz...

  W magazynie
 • 250,00 zł

  Gips syntetyczny, modelowy w kolorze popielatym, III-ej klasy twardości. Stosowany jest w pracowniach stomatologicznych do wykonywania modeli ale ze względu na swoje właściwości oraz wysoką twardość idealnie nadaje się do odlewania figurek, odlewów, sztukaterii. Jest to gips specjalnie modyfikowany dzięki czemu po delikatnym polerowaniu uzyskuje się wręcz...

  W magazynie
 • 27,00 zł W magazynie
  27,00 zł

  Gips formierski modelowy o bardzo wysokiej twardości. Ze względu na swoje właściwości oraz wysoką twardość idealnie nadaje się do wykonywania elementów prototypowych poddawanych dalszej obróbce, form do odlewania plastisolu lub mniej wymagających prac jak odlewania figurek, czy wysoce wytrzymałej sztukaterii. Po delikatnym polerowaniu uzyskuje się wręcz...

  W magazynie
 • 17,00 zł Oczekiwanie na dostawę
  17,00 zł

  Gips Gesso Rei jest specjalnie modyfikowaną odmianą gipsu umożliwiającą wytwarzanie form do zalewania wysokotemperaturowych kompozycji takich jak metale, aluminium, ołów, itp. Wytrzymałość temperaturowa sięga 950 st. C. Struktura tego gipsu ceramicznego po zastosowaniu odpowiednich technik umożliwia bardzo dokładne odwzorowanie wszystkich szczegółów...

  Oczekiwanie na dostawę
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Nasz sklep internetowy działa już od wielu lat i od samego początku dostarcza różnego rodzaju masy plastyczne do modelowania. Dostarczane surowce są pochodzenia naturalnego, co sprawia, że odznaczają się bezpieczeństwem dla zdrowia, a dodatkowo nie wytwarzają one nieprzyjemnego zapachu, co jest częstym problemem w przypadku sztucznych zamienników. Prezentowana masa modelarska umożliwia bardzo precyzyjne powielanie części ciała, jak na przykład dłoni, stóp czy nosa.

Jak to działa masa modelarska?

Masa modelowa jest gotowa do użycia już po kilkudziesięciu sekundach od stworzenia roztworu. Wystarczy w odpowiednich proporcjach wymieszać go z wodą, a po odczekaniu kilku minut zanurzyć w nim część ciała, którą chcemy odlać. W późniejszym etapie niezbędny jest gips modelowy, który musi zostać delikatnie wlany do wnętrza odcisku. Tam przez kilka minut musi schnąć, by można było bezpiecznie usunąć formę wykonaną z plastycznej masy. Roztwór może być użytkowany także przez dzieci - właśnie dlatego charakteryzuje się łatwością stosowania oraz możliwością szybkiego posprzątania po skończonej pracy.

Gips modelarski i formierski - prostota użytkowania

Oferowany przez nasz sklep internetowy gips formierski jest bezpieczny dla dzieci w wieku szkolnym, co powoduje, że doskonale sprawdzi się na różnego rodzaju zajęciach technicznych czy plastyce. Dostarczany gips formierski dostępny jest w kolorze białym, dzięki czemu gotowy element można w bardzo prosty i wygodny sposób pokryć odpowiednim kolorem farby. Prezentowany gips może być użyty do zalewania form różnego rodzaju figurek, elementów dekoracyjnych, statuetek czy elementów architektonicznych.

Wysokiej jakości masa modelowa

Gotowa i wysuszona plastyczna masa jest odporna na działanie wody, a co ważne, nie kruszy się. Zapraszamy do obejrzenia wszystkich akcesoriów plastycznych naszej firmy oraz do wybrania najodpowiedniejszych akcesoriów dla swoich potrzeb. Korzystamy z produktów dostarczanych przez renomowanych wytwórców, co zapewnia bezpieczeństwo zabawy oraz znakomitą jakość tworzonych wyrobów.