> Akcesoria

Kategorie

Akcesoria 

na stronę
 • 9,00 zł

  Kubek papierowy 400ml jest to pojemnik wykonany ze specjalnie impregnowanego papieru odpornego na działanie żywic poliuretanowych, poliestrowych, epoksydowych oraz wszystkich składników mieszanek silikonowych.

  W magazynie
 • 5,00 zł

  Kubek papierowy 250ml jest to pojemnik wykonany ze specjalnie impregnowanego papieru odpornego na działanie żywic poliuretanowych, poliestrowych, epoksydowych oraz wszystkich składników mieszanek silikonowych.

  W magazynie
 • 3,50 zł

  Papier ścierny wodoodporny STARCKE MATADOR P60 do szlifowania ręcznego na mokro. Znajduje zastosowanie wszędzie tam gdzie wymagana jest najwyższa jakość szlifowanej powierzchni. Zastosowane ostre ziarno z węglika krzemu pozwala na wyjątkowo ostre ścieranie powierzchni, natomiast spoiwo z żywic syntetycznych zapewnia optymalne zabezpieczenie przed...

  W magazynie
 • 15,00 zł

  Rękawice winylowe jednorazowe, wykonane z polichlorku winylu (pcv), pozbawione pudru, transparentne (opalizujące). Polecane dla osób z alergią na lateks lub skrobię kukurydzianą. Rękawice winylowe charakteryzują się odpornością na tłuszcze pochodzenia roślinnego, zwierzęcego oraz ropopochodne jak oleje, smary, rozpuszczalniki.

  W magazynie
 • 10,00 zł Oczekiwanie na dostawę
  10,00 zł

  Okulary ochronne przed odpryskami ciał stałych i cieczy, wykonane z mocnego i twardego tworzywa poliwęglanu. Zapewniają doskonałe pole widzenia i wysoki poziom ochrony przed uderzeniami, zauszniki o regulowanej długości (cztery pozycje) gwarantują wygodę i optymalne dopasowanie.

  Oczekiwanie na dostawę
 • 5,00 zł

  Szpatułki drewniane 150 x 20 wykonane z twardych gatunków drzew idealnie nadają się do mieszania mniejszych ilości składników żywic oraz silikonów.

  W magazynie
 • 20,00 zł

  Wełna stalowa zalecana wszelkiego rodzaju prac tj.:ścierania warstw podkładowych, zgrubnych prac czyszczących, usuwania powłok olejowych, rdzy, pielęgnacji drewna, obróbce i pielęgnacji metali brązu, mosiądzu, miedzi, stali, cyny, aluminium (polerowanie, czyszczenie), przy lakierowaniu i malowaniu (czyszczenie, ścieranie warstw podkładowych, usuwanie...

  W magazynie
 • 12,00 zł

  Plastelina techniczna znajduje zastosowanie na wszystkich etapach tworzenia form. Starannie dobrane składniki nie powodują zaburzeń w procesie sieciowania silikonów i żywic w przeciwieństwie do ogólnie dostępnych plastelin.

  W magazynie
 • 1,50 zł

  Kubek wykonany z polipropylenu z naniesioną podziałką, znakomicie sprawdza się do odomierzania silikonów, żywic, mas gipsowych, wszelkiego rodzaju substancji płynnych i sypkich. Podziałka umożliwia skalowanie substancji w proporcjach 1:1, 2:1, 3:1, 4:1, 5:1.

  W magazynie
 • 2,50 zł

  Kubek wykonany z polipropylenu z naniesioną podziałką, znakomicie sprawdza się do odomierzania silikonów, żywic, mas gipsowych, wszelkiego rodzaju substancji płynnych i sypkich. Podziałka umożliwia skalowanie substancji w proporcjach 1:1, 2:1, 3:1, 4:1, 5:1.

  W magazynie
 • 3,50 zł

  Kubek wykonany z polipropylenu z naniesioną podziałką, znakomicie sprawdza się do odomierzania silikonów, żywic, mas gipsowych, wszelkiego rodzaju substancji płynnych i sypkich. Podziałka umożliwia skalowanie substancji w proporcjach 1:1, 2:1, 3:1, 4:1, 5:1.

  W magazynie
 • 1,20 zł

  Strzykawka idealnie sprawdza się w precyzyjnym dozowaniu katalizatorów lub utwardzaczy do żywic, silikonów oraz dozowaniu barwników lub pozostałych substancji płynnych. Należy pamiętać, że przy pracy z silikonami lub żywicami odmierzanie poszczególnych składników jest bardzo ważnym etapem przygotowania mieszanin.

  W magazynie
Pokazuje 1 - 12 z 43 elementów

Modelarnia24 to przestrzeń stworzona z myślą o wszystkich osobach, które zajmują się urzeczywistnianiem swoich wizji, traktując twórczą aktywność jako życiową pasję lub pracę, a nierzadko z powodzeniem łącząc jedno i drugie. Prowadząc sklep z żywicami, silikonami i wieloma innymi surowcami oraz materiałami przeznaczonymi do realizacji rozmaitych projektów, mamy świadomość, że oprócz artystycznego zacięcia, bujnej wyobraźni i umiejętności technicznych, liczy się także wyposażenie. Nie ma znaczenia, czy jest to profesjonalny warsztat, czy przydomowa pracownia – zaopatrzenie musi być zgodne z aktualnym zapotrzebowaniem. Właśnie dlatego w tej kategorii zgromadziliśmy akcesoria do modelowania, które usprawniają działania, czyniąc je maksymalnie precyzyjnymi, bezpiecznymi i przynoszącymi efektowne rezultaty zgodne z oczekiwaniami. Zachęcamy do zapoznania się z poszczególnymi propozycjami!

Jakie akcesoria do modelowania znajdują się w naszej ofercie?

Staramy się, aby nasza oferta była kompleksowa, a więc zawierała wszystko to, co niezbędne do wykonywania rozmaitych prac modelarskich. Właśnie dlatego można znaleźć w niej między innymi takie akcesoria do modelowania jak:

 • wełna stalowa nadająca się do wszelkiego rodzaju prac polerskich;
 • plastelina techniczna do tworzenia form;
 • kubki różnej wielkości – zarówno warianty papierowe, jak i polipropylenowe z podziałką, które umożliwiają dokładnie odmierzanie płynów;
 • okulary ochronne, zabezpieczające oczy przed ewentualnymi odpryskami substancji, a także rozmaitymi oparami;
 • rękawice – do wyboru pozostają warianty winylowe, nitrylowe i lateksowe;
 • większe, średnie i małe strzykawki-dawkomierze, gwarantujące maksimum precyzji podczas łączenia poszczególnych ciekłych składników;
 • pincety – proste, ostre i wygięte, które można dostosować do specyfiki wykonywanych czynności;
 • skalpele z zapasem czterech ostrz oraz same ostrza sprzedawane oddzielnie;
 • wodne papiery ścierne przeznaczone do ręcznego szlifowania metodą na mokro;
 • pasta polerska do odlewów z żywic;
 • różnej wielkości listewki PVC służące do szybkiego budowania skrzynek formierskich, które są wykorzystywane do zalewania mas żywicznych i silikonów;
 • szpatułki drewniane, mieszadełka, a także alkohol izopropylowy, aceton, odtłuszczacz czy taśma zapobiegająca wiązaniu żywicy epoksydowej z klejoną powierzchnią.

Jak widać, jest z czego wybierać!

Dlaczego warto zaopatrywać się w akcesoria modelarskie właśnie u nas?

Mamy doświadczenie w branży, dzięki któremu doskonale wiemy, czego potrzebują osoby zajmujące się szeroko pojętym modelarstwem, hobbystycznie bądź profesjonalnie. Właśnie dlatego jesteśmy w stanie zaoferować całą gamę godnych uwagi produktów, których używanie realnie zwiększa komfort i efektywność tego typu prac, które – jak wiadomo – wymagają sporej precyzji. Warto więc korzystać z naszych propozycji i ułatwiać sobie realizowanie poszczególnych projektów. Zwłaszcza że dowolny produkt, jaki widnieje na naszej stronie, odznacza się wysoką jakością, która gwarantuje trwałość i wygodne użytkowanie. Każdy przedmiot z oferty został szczegółowo opisany i zilustrowany, aby proces składania zamówień przebiegał szybko, sprawnie, a poszczególne pozycje dodane do wirtualnego koszyka były całkowicie zgodne z aktualnymi potrzebami i oczekiwaniami. Pozostajemy otwarci na wszelkie pytania i propozycje, a także prośby o rozwianie ewentualnych wątpliwości. Zachęcamy do nawiązywania z nami kontaktu drogą telefoniczną lub mailową, gwarantujemy fachową pomoc i życzliwe wsparcie na każdym etapie współpracy.

Do kogo kierujemy swoją ofertę?

Z bogatego asortymentu dostępnego w sklepie internetowym Modelarnia24 może skorzystać każdy, kto w swoim życiu prywatnym lub zawodowym podejmuje się prac związanych z modelowaniem. Swoje propozycje kierujemy bowiem zarówno do klientów biznesowych, jak i pracowni czy odbiorców indywidualnych. W niezbędne artykuły może więc zaopatrzyć się u nas każdy, bez względu na specyfikę realizowanych projektów, skalę działalności, a także jej zawodowy bądź amatorski charakter. Nasza oferta jest przejrzysta, podobnie jak warunki dostaw. Każdą realizację traktujemy indywidualnie i z należytą starannością podchodzimy do kompletowania paczki. Przesyłki nadajemy najszybciej, jak to możliwe – zamówienia złożone do godziny 14:00 wysyłamy jeszcze tego samego dnia. Każdy artykuł odpowiednio zabezpieczamy na czas transportu, aby całość dotarła w nienaruszonym stanie pod wskazany adres. Zachęcamy do dołączenia do naszego szerokiego grona zadowolonych klientów!

Co jeszcze znajduje się w ofercie sklepu Modelarnia24?

Uwadze naszych klientów, oprócz akcesoriów do modelowania, polecamy pozostałe kategorie tworzące pełną ofertę sklepu Modelarnia24. Każda z nich obfituje bowiem w wiele specjalistycznych produktów, które okazują się przydatne w różnych obszarach kreatywnej działalności. Warto zapoznać się również z sekcją inspiracji, która może dostarczyć rozlicznych pomysłów na ciekawe, autorskie projekty, a także okazać się źródłem sprawdzonych sposobów na efektowne realizacje.

Zapraszamy!