> Żywice odlewnicze>Żywica akrylowa

Kategorie

Żywice akrylowe odlewnicze

 • 65,00 zł Oczekiwanie na dostawę
  65,00 zł

  Acrystal Prima jest to akrylowa żywica odlewnicza, bezrozpuszczalnikowa, bezzapachowa, ekologiczna – na bazie wody. Stosowana do produkcji replik, figur, rzeźb, elementów architektonicznych, prototypów, modeli, dekoracji, paneli ściennych i sufitowych, elementów scenograficznych. Odporna na działanie czynników atmosferycznych i UV.

  Oczekiwanie na dostawę
 • 60,00 zł Oczekiwanie na dostawę
  60,00 zł

  Acrystal Carrara jest to bezrozpuszczalnikowa dwu komponentowa kompozycja żywicy akrylowej i specjalnego mineralnego wypełniacza imitująca kamień i marmur. Stosowana na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń do produkcji replik, figur, elementów architektonicznych, prototypów, i dekoracji. Odporna na działanie czynników atmosferycznych i UV.

  Oczekiwanie na dostawę
 • 28,00 zł Oczekiwanie na dostawę
  28,00 zł

  Acrystal Finition jest to głęboko penetrujący środek impregnujący do odlewów wykonanych z żywic akrylowych Acrystal. Środek ten zabezpiecza odlewy przed wnikaniem wilgoci do wewnątrz. Służy również jako baza i po dodaniu pigmentów koloryzujących otrzymujemy środek do patynowania. Może być stosowany do nakładania ręcznego lub natrysku.

  Oczekiwanie na dostawę
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów


Zdobyte doświadczenie pozwala nam na dostarczanie akcesoriów wykorzystywanych w modelarstwie oraz przemyśle. Sporym zainteresowaniem klientów cieszy się żywica akrylowa odlewnicza. Została wykonana na bazie akrylu, co sprawia, że jest ekologiczna oraz bezwonna. Jej główne zastosowanie to przede wszystkim modelarstwo, gdzie jest wykorzystywana do produkcji figurek. Ponadto może posłużyć jako materiał do biżuterii. Prezentowana bezbarwna żywica akrylowa do odlewów pochodzi od renomowanego producenta, dzięki czemu jest odporna na działanie czynników atmosferycznych oraz promieniowanie UV.

Jak działa żywica akrylowa?

Aby żywica akrylowa bezbarwna mogła pokazać pełnię swych możliwości, należy zadbać o odpowiednie przygotowanie odlewów. Zaleca się, aby proszek był dodawany niewielkimi porcjami, przy jednoczesnym mieszaniu całej zawiesiny. Zapobiegnie to tworzeniu się grudek. Bardzo ważną informacją jest fakt, że podczas pracy należy działać sprawnie, ponieważ produkt dość szybko zasycha. Dla jeszcze lepszego efektu można posłużyć się barwnikami nadającymi odlewom odpowiedni kolor.

Szeroka oferta żywic akrylowych do odlewów

Oferowane wyroby odlewnicze są odporne na działanie niesprzyjających warunków atmosferycznych, jak mróz, opady deszczu czy też śniegu, dlatego mogą być wykorzystane do tworzenia na przykład figur ogrodowych. W takim przypadku należy je dodatkowo zabezpieczyć oferowanym przez nas impregnatem “Acrystal finition”. Zapraszamy do obejrzenia wszystkich propozycji naszego sklepu internetowego. Proponujemy nie tylko asortyment przemysłowy, ale także jubilerski gotowy do wykorzystania w akcesoriach biżuteryjnych.


Zobacz inne produkty z kategorii żywice akrylowe:

Żywica akrylowa (sztuczny gips) | Żywica akrylowa (imitacja marmuru) | Impregnat do żywicy akrylowej


Zobacz inne produkty z kategorii żywice odlewnicze:

Żywice poliuretanowe odlewnicze | Żywice epoksydowe odlewnicze | Żywice poliestrowe odlewnicze


🚚 Jakie są koszty wysyłki paczki zawierającej żywice akrylową?


Koszt wysyłki żywicy akrylowej zależny jest od przewoźnika i wyboru sposobu dostawy. Ceny wysyłki rozpoczynają się już od 12,50 zł.
Zobacz dostępne żywice akrylowe!


⏰ Jak szybko wysyłacie żywice akrylową?


Nasze żywice akrylowe są wysyłane najpóźniej 24 godziny od złożenia zamówienia. Jeśli złożysz zamówienie do godziny 13:00 z opcją kurier InPost oraz Paczkomat to zamówienie zawierające żywice akrylową zostanie wysłane tego samego dnia.
Zobacz dostępne żywice akrylowe!


📦 Czy mogę dokonać zwrotu żywicy akrylowej?👌 Czy oferowane żywice akrylowe będą dla mnie odpowiednie?


Jak chodzi o żywice akrylowe to posiadamy ich bogaty wybór. W przypadku braku pewności zapraszamy do kontaktu. Postaramy się wszystko szczegółowo wytłumaczyć i doradzić najlepszy produkt.
Zobacz dostępne żywice akrylowe!