> Żywice odlewnicze>Żywica akrylowa

Kategorie

Żywice akrylowe odlewnicze

 • 48,00 zł

  Acrystal Prima jest to akrylowa żywica odlewnicza, bezrozpuszczalnikowa, bezzapachowa, ekologiczna – na bazie wody. Stosowana do produkcji replik, figur, elementów architektonicznych, prototypów, modeli, dekoracji. Odporna na działanie czynników atmosferycznych i UV. Odlewy charakteryzują się białym kolorem i nadzwyczajnie gładką powierzchnią.

  W magazynie
 • 44,00 zł

  Acrystal Carrara jest to bezrozpuszczalnikowa dwu komponentowa kompozycja żywicy akrylowej i specjalnego mineralnego wypełniacza imitująca kamień i marmur. Stosowana na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń do produkcji replik, figur, elementów architektonicznych, prototypów, i dekoracji. Odporna na działanie czynników atmosferycznych i UV.

  W magazynie
 • 28,00 zł Oczekiwanie na dostawę
  28,00 zł

  Acrystal Finition jest to głęboko penetrujący środek impregnujący do odlewów wykonanych z żywic akrylowych Acrystal. Środek ten zabezpiecza odlewy przed wnikaniem wilgoci do wewnątrz. Służy również jako baza i po dodaniu pigmentów koloryzujących otrzymujemy środek do patynowania. Może być stosowany do nakładania ręcznego lub natrysku.

  Oczekiwanie na dostawę
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów