> Materiały do gum wędkarskich>Farby do malowania gum

Kategorie

Farby do malowania gum 

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 25 elementów
Jeśli spokojne godziny spędzone na obserwowaniu unoszącego się na powierzchni wody spławika to dla Ciebie przepis na udany poranek, a ponad wszystko cenisz sobie rozwiązania wymagające nieco własnej pracy, bez wątpienia zainteresuje Cię selekcja elastycznych farb do gumy wędkarskiej dostępna w naszym sklepie internetowym. Szeroka gama odcieni w wielu atrakcyjnych odsłonach w połączeniu z wysoką jakością oraz przystępną ceną — to powody, dla których warto poznać nasze artykuły do malowania silikonu.

Elastyczna farba do gumy wędkarskiej — prosty sposób na malowanie silikonu

Podstawowym przeznaczeniem prezentowanych farb jest malowanie gumowych przynęt wędkarskich wykonanych z tworzywa Soft Plastic, jednak świetnie sprawdzą się one również do pokrywania innych powierzchni silikonowych. Prezentowane preparaty pozwalają na stworzenie elastycznej powłoki, odpornej na kruszenie pod wpływem ruchu oraz kontakt z cieczą.

Farby gumowe, które stanowią główną część niniejszej kategorii, dostępne są w wielu różnorodnych wariantach kolorystycznych — począwszy od klasycznej czerni, poprzez głębokie czerwienie, błękity oraz zielenie, a na niezwykle jaskrawych barwach neonowych kończąc. Nasze propozycje dostępne są również w kilku wersjach wykończenia.

Oprócz klasycznej farby elastycznej do malowania gumy i silikonu oferujemy także wersje półprzezroczyste — doskonałe do nanoszenia delikatnych wzorów — opalizujące, których kolor zmienia się w zależności od kąta padania promieni słonecznych, oraz fluorescencyjne, widoczne nawet przy minimalnej ilości promieniowania UV, co świetnie sprawdza się w najgłębszych zbiornikach wodnych.

Farba do gumy — elastyczna propozycja dla przynęt wędkarskich

Aplikacja elastycznej farby do gum wędkarskich nie należy do przesadnie skomplikowanych. Najbardziej efektywną metodą malowania silikonu lub innego rodzaju tworzywa sztucznego jest zastosowanie aerografu, aby dokładnie pokryć powierzchnię przynęty wystarczy nam również zestaw pędzelków o nierozpuszczalnym włosiu. Zadowalający efekt uzyskamy już po naniesieniu kilku warstw barwnika, warto jednak pamiętać, że pełna wulkanizacja następuje po upływie kilku godzin.

Przed aplikacją należy natomiast dokładnie odtłuścić obrabianą powierzchnię — na przykład przy użyciu preparatu Oil Remover, który również dostępny jest w naszej ofercie. Świetnie sprawdzi się on także do czyszczenia naszych akcesoriów, gdy już zakończymy malowanie gumy wędkarskiej lub silikonu. Niewykorzystaną farbę elastyczną przechowywać należy w suchym i ciemnym miejscu, pamiętając o szczelnym zamknięciu pojemnika.

Poznaj naszą ofertę preparatów do silikonu oraz innych tworzyw sztucznych!

Artykuły wchodzące w skład niniejszej kategorii to wyjątkowo prosty i skuteczny sposób na malowanie różnych powierzchni elastycznych — w tym silikonowych akcesoriów wędkarskich. Dokładamy wszelkich starań, aby dostarczane przez nas produkty dostępne były w wielu atrakcyjnych odsłonach, jednocześnie stanowiąc synonim najwyższej jakości w danym segmencie rynku.

Zobacz inne produkty z kategorii materiały do gum wędkarskich:

Soft Plastic do przynęt wędkarskich | Barwniki fluo do soft plastic | Barwniki do gum wędkarskich | Barwniki perłowe do gum wędkarskich | Barwniki świecące do gum wędkarskich | Brokaty do gum wędkarskich | Formy do gum wędkarskich | Wzory real fish