> Materiały do gum wędkarskich>Formy do Gum

Kategorie

Formy do odlewania przynęt

 • 130,00 zł Oczekiwanie na dostawę
  130,00 zł

  Jednogniazdowa forma silikonowa "real fish" Jazgarz9 stosowana przy produkcji gumowych przynęt wędkarskich. Wykonana ze specjalnego bezbarwnego silikonu pozwala na pelną kontrolę ukladnia się warstw kolorytycznych zalewanego Soft Plasticu do wewnątrza gniazda formy.

  Oczekiwanie na dostawę
 • 130,00 zł Oczekiwanie na dostawę
  130,00 zł

  Jednogniazdowa forma silikonowa "real fish" Okoń 8,5 stosowana przy produkcji gumowych przynęt wędkarskich. Wykonana ze specjalnego bezbarwnego silikonu pozwala na pelną kontrolę ukladnia się warstw kolorytycznych zalewanego Soft Plasticu do wewnątrza gniazda formy.

  Oczekiwanie na dostawę
 • 70,00 zł Oczekiwanie na dostawę
  70,00 zł

  Jednogniazdowa forma silikonowa "real fish" Jazgarz 8,5cm stosowana przy produkcji gumowych przynęt wędkarskich. Wykonana ze specjalnego silkonu odpornego na odlewanie gorącego Soft Plasticu.

  Oczekiwanie na dostawę
 • 70,00 zł Oczekiwanie na dostawę
  70,00 zł

  Jednogniazdowa forma silikonowa "real fish" Jazgarz 7cm stosowana przy produkcji gumowych przynęt wędkarskich. Wykonana ze specjalnego silkonu odpornego na odlewanie gorącego Soft Plasticu.

  Oczekiwanie na dostawę
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

W ostatnim czasie oferta naszego sklepu internetowego została wzbogacona między innymi o formy do przynęt gumowych. Prezentowane akcesorium zostało wykonane z silikonu, co zapewnia pełną kontrolę nad układanymi warstwami kolorystycznymi. Produkt ten jest niezbędny w szczególności dla wędkarzy, którzy sami zajmują się tworzeniem gumowych przynęt i wabików dla ryb. Dzięki zastosowaniu jakościowych i bardzo wytrzymałych materiałów produkt może być użytkowany nawet przez wiele lat. Prezentowane formy do odlewania przynęt wędkarskich zostały zaprojektowane przez niezwykle doświadczoną pracownię i poddane długotrwałym testom skuteczności działania.

Formy do przynęt gumowych - sposób użycia

Pierwszym krokiem jest odlanie odpowiedniej ilości tworzywa do naczynia żaroodpornego, a następnie dokładne wymieszanie substancji. Dodajemy odpowiednie barwniki nadające modelowi kolory możliwie najbardziej zbliżone do rzeczywistych. Tak przygotowana substancja może zostać umieszczona w kuchence mikrofalowej na kilka cykli, które powinny być przerywane w celu wymieszania zawiesiny. Dopiero teraz roztwór może znaleźć się w formie do gum wędkarskich, przy czym pamiętać należy o nieprzelaniu profilu.

Wysoka jakość form do odlewania przynęt

Oferowane przez nas formy do gum wędkarskich prezentują kilka gatunków i wielkości ryb, między innymi jazgarza oraz okonia. Stanowią znakomitą przynętę i bardzo pomagają w połowach. Gotowe odlewy mogą zostać z łatwością założone na wędkę, a ich znakomita jakość wykonania gwarantuje odporność nawet na długotrwałe działanie wody. W procesie wytwarzania gumowych przynęt można zdecydować się na zastosowanie brokatu, który sprawi, że będą one jeszcze lepiej widoczne pod wodą.

Zapraszamy do obejrzenia wszystkich propozycji naszego sklepu internetowego. Prezentowane formy do odlewów zostały wykonane z dbałością o każdy szczegół, co jest gwarancją doskonałego odwzorowania nawet najmniejszych detali ryby. Oferowany produkt odznacza się przede wszystkim prostotą użytkowania oraz łatwością umycia po skończonej pracy.

Zobacz inne produkty z kategorii materiały do gum wędkarskich:

Soft Plastic do przynęt wędkarskich | Farby do malowania gum wędkarskich | Barwniki fluo do soft plastic | Barwniki do gum wędkarskich | Barwniki perłowe do gum wędkarskich | Barwniki świecące do gum wędkarskich | Brokaty do gum wędkarskich | Wzory real fish