> All Blog News

Kategorie

Malowanie żywicą epoksydową – od czego zacząć?

Posted by
Obrazy z żywicy epoksydowej wykonuje się metodą różniącą się od tradycyjnego malowania. Niemniej jednak można uzyskać równie oszałamiający efekt końcowy. Zawieszony na ścianie obraz z żywicy epoksydowej DIY przyciągnie uwagę gości.

Jak zrobić podkładki pod kubki lub tacę z żywicy epoksydowej?

Posted by
Rozwiązaniem, które sprawi, że Wasze mieszkanie zyska nieprzeciętne i oryginalne dekoracje, jest żywica epoksydowa. Pozwala ona na samodzielne wykonanie każdego elementu wystroju, zgodnie z naszym gustem, a także w sposób niepowtarzalny.

Jak zrobić lampę z żywicy epoksydowej?

Posted by
Postaramy się zachęcić Cię do samodzielnego wykonania lampy z żywicy epoksydowej. Gwarantujemy, że wzbudzi ona zachwyt wszystkich gości, a przede wszystkim nada Twoim wnętrzom wyjątkowego klimatu i przytulności. Aby dowiedzieć się, jak zrobić lampę z żywicy epoksydowej, koniecznie czytaj dalej!

Jak zrobić naszyjnik z żywicy?

Posted by
W łatwy sposób można stworzyć niezwykle oryginalne dzieło. Jednocześnie można być pewnym, że nie ma drugiego, identycznego przedmiotu jak ten, który został stworzony we własnym zakresie. W związku z tym postanowiliśmy zaproponować Ci sposób na wykonanie unikatowego naszyjnika z żywicy

Stoliki kawowe i ławy z żywicy epoksydowej

Posted by
Stoliki i ławy mogą pełnić funkcje użytkowe, wszak żywica jest wyjątkowo odporna na wszelkie uszkodzenia mechaniczne lub też stricte dekoracyjne – postawione w rogu pokoju z ustawionymi na nich akcesoriami, świecami czy ramkami ze zdjęciami.

Posadzka żywiczna w garażu

Posted by
Żywica na podłogę do garażu to znakomite rozwiązanie, ponieważ wykazuje ona dużą odporność mechaniczną i chemiczną. Niestraszne są jej różnego rodzaju chemikalia, np. paliwo, sól drogowa, a także płyny eksploatacyjne: olej silnikowy czy płyn hamulcowy. Jest to szczególnie ważne w takim pomieszczeniu, jak garaż, gdzie podczas normalnego użytkowania czy przeprowadzania różnego rodzaju napraw nietrudno o tego typu wycieki.

Schody z żywicy – jak wykonać?

Posted by
Żywica na schody to skuteczny sposób na wyjątkowo estetyczne i trwałe wykończenie. Do tej pory podłogi i schody z żywicy epoksydowej czy poliuretanowej były głównie stosowane w garażach, pomieszczeniach gospodarczych lub halach przemysłowych, jednak teraz z powodzeniem są wykorzystywane również w domach oraz mieszkaniach. Szczególnie pasują do wnętrz zaprojektowanych w stylu minimalistycznym i industrialnym.

Ile schnie żywica poliestrowa?

Posted by
Żywica po zaaplikowaniu potrzebuje określonego czasu na wyschnięcie. W profesjonalnych przedsiębiorstwach takie artykuły są poddawane dodatkowej obróbce termicznej, jednak w domowych warunkach należy po prostu nie użytkować przedmiotu i pozostawić go do trwałego zawiązania się spoiny.

Jaką żywicę wybrać – poliestrową czy epoksydową?

Posted by
Żywice odlewnicze to produkt uwielbianych przez wszystkich amatorów rękodzieła. Substancje te mają bowiem naprawdę szerokie zastosowanie – między innymi w jubilerstwie, modelarstwie, czy właśnie w branży plastycznej i artystycznej.

Jak zrobić formę z silikonu DIY?

Posted by
Formy silikonowe mają naprawdę wiele zastosowań – świetnie sprawdzają się bowiem zarówno w produkcji mydła, jak i ozdób z gipsu czy wyrobu świec. Każdy fan rękodzieła wie jednak, jak ciężko znaleźć formę, która sprosta konkretnym wymaganiom.
Showing 1 to 10 of 53 (1 Pages)