> Żywice odlewnicze>Żywice epoksydowe

Kategorie

Żywice epoksydowe odlewnicze do drewna i biżuterii

 • 99,00 zł

  EPODEX ULTRA CLEAR PRO + PRO MAX jest systemem epoksydowym krystalicznie bezbarwnym (jak woda) złożonym z żywicy oraz utwardzacza mieszanych w prostych proporcjach wagowych 100:50. System przeznaczony jest przed wszystkim do odlewania przedmiotow do grubości 10cm przy jednej warstwie. Możliwośc zmiany koloru poprzez zastosowanie barwników i pigmentów.

  W magazynie
 • 85,00 zł

  EPODEX ULTRA CLEAR PRO + PRO+ jest systemem epoksydowym krystalicznie bezbarwnym (jak woda) złożonym z żywicy oraz utwardzacza mieszanych w prostych proporcjach wagowych 100:50. System przeznaczony jest przed wszystkim do odlewania przedmiotow do grubości 5cm przy jednej warstwie. Możliwośc zmiany koloru poprzez zastosowanie barwników i pigmentów.

  W magazynie
 • 85,00 zł

  EPODEX ULTRA CLEAR PRO + PRO jest systemem epoksydowym krystalicznie bezbarwnym (jak woda) złożonym z żywicy oraz utwardzacza mieszanych w prostych proporcjach wagowych 100:50. System przeznaczony jest do pokrywania, laminowania, naprawy, klejenia, impregnacji oraz odlewania przedmiotow do grubości 2cm przy jednej warstwie. Możliwośc zmiany koloru poprzez...

  W magazynie
 • 85,00 zł

  EPODEX CLEAR ECO + ECO MAX jest systemem epoksydowym przezroczystym złożonym z żywicy oraz utwardzacza mieszanych w prostych proporcjach wagowych 100:50. System przeznaczony jest do odlewania dużych przedmiotow do grubości 10cm przy jednej warstwie. Możliwośc zmiany koloru poprzez zastosowanie barwników i pigmentów.

  W magazynie
 • 75,00 zł Dostępny produkt z innymi opcjami
  75,00 zł

  EPODEX CLEAR ECO + ECO+ jest systemem epoksydowym przezroczystym złożonym z żywicy oraz utwardzacza mieszanych w prostych proporcjach wagowych 100:50. System przeznaczony jest przed wszystkim do odlewania przedmiotow do grubości 5cm przy jednej warstwie. Możliwośc zmiany koloru poprzez zastosowanie barwników i pigmentów.

  Dostępny produkt z innymi opcjami
 • 70,00 zł

  EPODEX CLEAR ECO + ECO jest systemem epoksydowym przezroczystym złożonym z żywicy oraz utwardzacza mieszanych w prostych proporcjach wagowych 100:50. System przeznaczony jest do pokrywania, laminowania, naprawy, klejenia, impregnacji oraz odlewania przedmiotow do grubości 1cm przy jednej warstwie. Możliwośc zmiany koloru poprzez zastosowanie barwników i...

  W magazynie
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów


Nasze przedsiębiorstwo już od wielu lat zajmuje się dostarczaniem różnego rodzaju akcesoriów modelarskich i przemysłowych. Oferta firmy to między innymi żywica epoksydowa odlewnicza. Posiadamy także preparaty do drewna oraz biżuterii. Prezentowane produkty są krystalicznie bezbarwne i odznaczają się wysoką odpornością na działanie promieniowania UV. Dzięki naturalnemu pochodzeniu charakteryzują się bezwonnością oraz niskim skurczem w procesie zasychania. Komfort użytkowania zapewnia przede wszystkim relatywnie krótki czas utwardzania.

Szerokie zastosowanie żywic epoksydowych

Żywica epoksydowa może być wykorzystana do wykonania bezbarwnego odlewu, który zabezpiecza różne powierzchnie oraz tworzy na nich delikatny połysk. Najczęściej jest stosowana w modelarstwie w celu ochronienia elementów drewnianych oraz w jubilerstwie do zabezpieczenia nawet niewielkich elementów biżuterii. Oferowana przez naszą firmę żywica epoksydowa do drewna służy między innymi do uzupełniania naturalnych braków w drewnie, a połączenie jej z odpowiednimi kolorami i barwnikami sprawia, że jest niemalże niezauważalna.

Żywica epoksydowa do biżuterii i drewna

Oferta sklepu internetowego to także żywica epoksydowa do biżuterii. Pozwala na wykonanie z niej różnych elementów biżuteryjnych, jak na przykład zawieszek. Prezentowane przez nas produkty odlewnicze służą nie tylko do wykonywania z nich akcesoriów jubilerskich i biżuteryjnych. W modelarstwie mogą być wykorzystane do stworzenia z nich na przykład tafli wody, a przy zastosowaniu odpowiednich barwników, także nieba. Odlewnicza żywica epoksydowa jest bardzo często stosowana na ławkach i drewnianych stołach, które nierzadko są poddawane działaniu niekorzystnych warunków atmosferycznych. Odlana powłoka zabezpiecza elementy przed zniszczeniem, a dodatkowo nadaje im dodatkowe walory estetyczne. Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi propozycjami naszego doskonale zaopatrzonego sklepu internetowego.


Zobacz inne produkty z kategorii żywice epoksydowe:

Żywica epoksydowa krystalicznie bezbarwna | Żywica epoksydowa elastyczna bezbarwna | Żywica epoksydowa powłokowa bezbarwna | Żywica epoksydowa TECHNIPLAST | Żywica epoksydowa EPIDIAN DECO / DECO K | Żywica epoksydowa EPIDIAN DECO/DECO
| Żywica epoksydowa EPIDIAN


Zobacz inne produkty z kategorii żywice odlewnicze:

Żywice poliuretanowe odlewnicze | Żywice akrylowe odlewnicze | Żywice poliestrowe odlewniczeGdzie kupić żywicę epoksydową?


Nasz sklep Modelarnia24.pl posiada bogaty wybór żywicy epoksydowej. Posiadamy żywice do drewna oraz biżuterii, które są krystalicznie bezbarwne i odporne na promieniowania UV.
Zobacz dostępne żywice epoksydowe!


Co można zrobić z żywicy epoksydowej?


Żywica epoksydowa znajduje zastosowanie wszędzie tam gdzie oczekujemy krystalicznie bezbarwnego odlewu lub powłoki posiadającej powierzchnię o wysokim połysku. Służy w modelarstwie, jubilerstwie w pracach plastycznych i artystycznych.
Zobacz dostępne żywice epoksydowe!


Jaki barwnik do żywicy epoksydowej?


W naszym sklepie Modelarnia24.pl posiadamy specjalny dział, który w pełni poświęcony jest barwnikom i pigmentom do żywic. W naszej ofercie znajdują się barwniki transparentne, kryjące, a nawet świecące.
Zobacz dostępne żywice epoksydowe!


Ile schnie żywica epoksydowa?


Długość schnięcia żywicy epoksydowej zależy od warunków otoczenia oraz temperatury. Niższa temperatura może sprawić, że żywica będzie twardnieć wolniej.
Zobacz dostępne żywice epoksydowe!