> Wypełniacze do żywic>Proszki metali

Kategorie

Proszki metali 

 • 37,00 zł Oczekiwanie na dostawę
  37,00 zł

  Proszek Chromu o gradacji 0,063mm 0,25kg - w postaci proszkowej powstający w wyniku zmielenia metalu chromu w mynach kulowych. Stosowany do wyrobu spiekanych częsci maszyn, elementów konstrukcyjnych, do napawania plazmowego, produkcji elektrod i jako wypełnienie kompozytowe z żywicami.

  Oczekiwanie na dostawę
 • 14,00 zł Oczekiwanie na dostawę
  14,00 zł

  Proszek Cynku o gradacji 0,063mm 0,15kg - w postaci proszkowej powstający w wyniku zmielenia metalu cynku w mynach kulowych. Stosowany w przemyśle motoryzacyjnym do wyrobu materiłow ciernych i elementów chamulców w przemyśle chemicznym i do wyrobu spiekanych części maszyn oraz jako wypełnienie w kompozytach z żywicami.

  Oczekiwanie na dostawę
 • 14,00 zł

  Proszek Żelaza o gradacji 100µm - w postaci proszkowej powstający w wyniku zmielenia żelaza w młynach kulowych. Stosowany w metalurgii proszków, produkcji narzędzi diamentowych, węglików spiekanych, rekultywacja zdegradowanego gruntu i wody oraz jako wypełnienie kompozytowe z żywicami.

  W magazynie
 • 45,00 zł

  Proszek Brązu 0,25kg - jest to dodatek do żywic w formie drobno zmielonego brązu. Stosowany jako wypełnienie do żywic w celu wykonywania odlewów imitujących swoim wyglądem elementy z prawdziwego metalu.

  W magazynie
 • 19,00 zł

  Proszek Miedzi 0,15kg - jest to dodatek do żywic w formie drobno zmielonej miedzi. Stosowany jako wypełnienie do żywic w celu wykonywania odlewów imitujących swoim wyglądem elementy z prawdziwego metalu.

  W magazynie
 • 19,00 zł

  Proszek Mosiądzu 0,15kg - jest to dodatek do żywic w formie drobno zmielonego mosiądzu. Stosowany jako wypełnienie do żywic w celu wykonywania odlewów imitujących swoim wyglądem elementy z prawdziwego metalu.

  W magazynie
 • 75,00 zł

  Proszek Cyny 0,25kg - jest to dodatek do żywic w formie drobno zmielonej cyny. Stosowany jako wypełnienie do żywic w celu wykonywania odlewów imitujących swoim wyglądem elementy z prawdziwego metalu.

  W magazynie
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów