> O NAS
Czym się zajmujemy.


Sklep internetowy www.modelarnia24.pl jest prowadzony przez firmę:

PolyCore Marcin Broda
ul. Bronisława Ratajczaka 13/16
21-040 Świdnik
NIP 712-262-09-54
REGON 061671592


Jesteśmy dostawcą surowców, materiałów, sprzętu oraz technologii dla przemysłu. Współpracujemy z czołowymi światowymi producentami chemii oraz technologii. Naszymi klientami są zakłady produkcyjne z branży szkutniczej, automotive i lotniczej, współpracujemy z pracowniami modelarskimi i artystycznymi oraz z klientami indywidualnymi i hobbystami .

Kim jesteśmy.

W naszym zespole znajdują się ludzie, którzy są pasjonatami tego co robią dlatego do każdego zagadnienia podchodzimy indywidualnie i z należytą starannością. Wszyscy klienci są dla nas ważni, potrzebujesz wsparcia technicznego, masz pomysł ale nie jesteś pewien jak to zrobić, brakuje Ci informacji o danym produkcie i jego technologii – zadzwoń, napisz nam wiadomość a my pomożemy Ci w realizacji twojego zadania.

Pamiętaj, nie ma głupich pytań i w każdej sytuacji jest kilka rozwiązań. My pomożemy Ci wybrać tą najbardziej optymalną. Jesteśmy również realistami , nie „pozjadaliśmy wszystkich rozumów”  i być może Masz ciekawy pomysł, który wymaga czasu na analizę i znalezienie rozwiązania ale i w takich sytuacjach jesteśmy otwarci. Wierzymy w efekt synergii dlatego zawsze w skomplikowanych projektach możemy Cię wesprzeć wiedzą zgromadzoną przez wiele lat naszej pracy a także wiedzą zaczerpniętą z działów R&D firm z którymi współpracujemy  . Jesteśmy poznawczy i elastyczni, cały czas śledzimy światowe nowinki i innowacje technologiczne dlatego w naszej ofercie możesz znaleźć wiele ciekawych rzeczy.


Zapraszamy do współpracy!