> Żywice odlewnicze>Żywice epoksydowe>EPODEX PRO MAX KRYSTALICZNA (Zalew do 10cm)

Kategorie

EPODEX PRO MAX KRYSTALICZNA (Zalew do 10cm) 

  • 99,00 zł

    EPODEX ULTRA CLEAR PRO + PRO MAX jest systemem epoksydowym krystalicznie bezbarwnym (jak woda) złożonym z żywicy oraz utwardzacza mieszanych w prostych proporcjach wagowych 100:50. System przeznaczony jest przed wszystkim do odlewania przedmiotow do grubości 10cm przy jednej warstwie. Możliwośc zmiany koloru poprzez zastosowanie barwników i pigmentów.

    W magazynie
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Uzyskanie przeźroczystego wykończenia mebli było do tej pory możliwe wyłącznie przy pomocy szkła. Pomimo wielu swoich zalet, nie jest ono jednak pozbawione wad. Najważniejsze z nich to wysokie koszta produkcji, ciężar oraz podatność na uszkodzenia mechaniczne. Mimo że bardzo ładne, meble ze szklanymi blatami często są niepraktyczne, a w dodatku mogą być groźne dla użytkowników. Czy zatem istnieje alternatywa dla szkła? Oczywiście że tak – jest nią żywica epoksydowa Ciech Epidian Deco. Jest to produkt o najwyższej jakości wykonania, bardzo wytrzymały i odporny na uszkodzenia mechaniczne. Jedną z wielu posiadanych przez niego zalet jest wysoka przeźroczystość.

Zobacz inne produkty z kategorii żywice epoksydowe:

Żywica epoksydowa krystalicznie bezbarwna | Żywica epoksydowa elastyczna bezbarwna | Żywica epoksydowa powłokowa bezbarwna | Żywica epoksydowa TECHNIPLAST | Żywica epoksydowa EPIDIAN DECO / DECO K | Żywica epoksydowa EPIDIAN DECO/DECO