> Silikon do form>Katalizator MM CAT B5 niebieski 1kg
Katalizator MM CAT B5 niebieski 50g Zobacz większe

Katalizator MM CAT B5 niebieski 1kg

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 31 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 31 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 4,34 zł.


New product

Dodatkowy katalizator MM CAT B5 (niebieski) jest to sandardowy katalizator stosowany do silikonów ACC serii MM900.
 

Więcej szczegółów

221,00 zł brutto

Dodaj do schowka

Katalizator MM CAT B5 jest to środek inicjujący proces sieciowania silikonów serii MM900 produkowany przez światowego lidera, włoską firmę ACC Silicones.

ZASTOSOWANIE
Katalizator MM CAT B5 jest to środek inicjujący proces sieciowania silikonów serii MM900, 50 gram katalizatora wystarcza do utwardzenia 1kg silikonu.
 
PARAMETRY FIZYKOCHEMICZNE
KATALIZATOR NIEBIESKI (STANDARDOWY)
Proporcje mieszania: 100 : 5
Czas życia: 45 – 120 min
Czas do odformowania: miń 8 – 12 h
Czas pełnego utwardzenia: < 24 h
Kolor:  niebieski (wizualny znacznik dobrego wymieszania z silikonem)

UWAGA
Proces odmierzania katalizatora należy wykonać bardzo starannie gdyż każdy błąd podczas tego etapu może skutkować problemami z sieciowaniem kompozycji lub z trwałością formy. Dlatego, zawsze katalizator i silikon odmierzamy ważąc dokładnie na wadze (waga kuchenne od mąki w zupełności wystarczy), nigdy nie robimy tego na oko czy na kropelki albo mililitry.

MAGAZYNOWANIE
Przechowywać w suchym i zaciemnionym miejscu w oryginalnych zamkniętych opakowaniach w temperaturze 10C-22C.

BHP
Produkt może być obrabiany bez ryzyka, pod warunkiem, że zachowane będą odpowiednie środki ostrożności jak dla substancji chemicznych. Materiały nieutwardzone należy trzymać z dala od środków spożywczych oraz dzieci. W celu ochrony przed zachlapaniem należy nosić strój ochronny, rękawiczki lateksowe lub vinylowe oraz okulary ochronne. Pomieszczenie w którym odbywa się przetwórstwo powinno posiadać sprawną wentylację. Po każdej operacji ręce należy dokładnie umyć mydłem w ciepłej wodzie a po umyciu osuszyć jednorazowym ręcznikiem papierowym.

Naszych porad na temat techniki stosowania udzielamy w oparciu o aktualny stan naszej wiedzy. Nie zwalnia to jednak Państwa z obowiązku sprawdzania we własnym zakresie naszych produktów na ich zgodność z założonym celem i technologią. Zastosowanie, użycie oraz obróbka produktów następuje już poza możliwościami naszej kontroli i odpowiedzialność za nie z tego powodu ponoszą wyłącznie Państwo. Istniejące już ewentualne prawa patentowe osób trzecich są uwzględniane.
Gwarantujemy doskonałą jakość naszych produktów zgodnie z naszymi Ogólnymi Warunkami Sprzedaży.

Wszystkie opisy przedmiotów, zdjęcia i grafiki są własnością firmy POLYCORE. Kopiowanie i rozpowszechnianie bez pisemnej zgody zabronione.
Oceń 
2019-08-23

polecam

polecam

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  Katalizator MM CAT B5 niebieski 1kg

  Katalizator MM CAT B5 niebieski 1kg

  Dodatkowy katalizator MM CAT B5 (niebieski) jest to sandardowy katalizator stosowany do silikonów ACC serii MM900.
   
  Path: > > Katalizator MM CAT B5 niebieski 1kg

  24 innych produktów w tej samej kategorii: