> Pigmenty i barwniki>Brokaty Holograficzne

Kategorie

Brokaty Holograficzne 

 • 7,00 zł

  Złoty brokat do barwienia tworzywa Soft Plastic K5 w celu nadania unikalnego wyglądu naszej przynęcie. Dodajemy w zależności od upodobań i intensywności złocistego iskrzenia, brokatu wystarczy na zrobienie kilkunastu przynęt. Brokat dodajemy do tworzywa po podgrzaniu.

  W magazynie
 • 7,00 zł

  Srebrny brokat do barwienia tworzywa Soft Plastic K5 w celu nadania unikalnego wyglądu naszej przynęcie. Dodajemy w zależności od upodobań i intensywności złocistego iskrzenia, brokatu wystarczy na zrobienie kilkunastu przynęt. Brokat dodajemy do tworzywa po podgrzaniu.

  W magazynie
 • 7,00 zł

  Niebieski brokat do barwienia tworzywa Soft Plastic K5 w celu nadania unikalnego wyglądu naszej przynęcie. Dodajemy w zależności od upodobań i intensywności złocistego iskrzenia, brokatu wystarczy na zrobienie kilkunastu przynęt. Brokat dodajemy do tworzywa po podgrzaniu.

  W magazynie
 • 7,00 zł

  Czerwony brokat do barwienia tworzywa Soft Plastic K5 w celu nadania unikalnego wyglądu naszej przynęcie. Dodajemy w zależności od upodobań i intensywności złocistego iskrzenia, brokatu wystarczy na zrobienie kilkunastu przynęt. Brokat dodajemy do tworzywa po podgrzaniu.

  W magazynie
 • 7,00 zł

  Czarny brokat do barwienia tworzywa Soft Plastic K5 w celu nadania unikalnego wyglądu naszej przynęcie. Dodajemy w zależności od upodobań i intensywności złocistego iskrzenia, brokatu wystarczy na zrobienie kilkunastu przynęt. Brokat dodajemy do tworzywa po podgrzaniu.

  W magazynie
 • 7,00 zł

  Perłowy brokat do barwienia tworzywa Soft Plastic K5 w celu nadania unikalnego wyglądu naszej przynęcie. Dodajemy w zależności od upodobań i intensywności złocistego iskrzenia, brokatu wystarczy na zrobienie kilkunastu przynęt. Brokat dodajemy do tworzywa po podgrzaniu.

  W magazynie
 • 7,00 zł

  Zielony brokat do barwienia tworzywa Soft Plastic K5 w celu nadania unikalnego wyglądu naszej przynęcie. Dodajemy w zależności od upodobań i intensywności złocistego iskrzenia, brokatu wystarczy na zrobienie kilkunastu przynęt. Brokat dodajemy do tworzywa po podgrzaniu.

  W magazynie
 • 7,00 zł

  Różowy brokat do barwienia tworzywa Soft Plastic K5 w celu nadania unikalnego wyglądu naszej przynęcie. Dodajemy w zależności od upodobań i intensywności złocistego iskrzenia, brokatu wystarczy na zrobienie kilkunastu przynęt. Brokat dodajemy do tworzywa po podgrzaniu.

  W magazynie
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

Unikalny sposób, by nadać swojej przynęcie blasku, który z pewnością uczyni długie sesje wędkarskie nad rzeką lub jeziorem bardziej owocnymi. Brokat holograficzny do żywic oraz farb dostępny w naszej ofercie to atrakcyjny dodatek do wszelkiego rodzaju przynęt oraz innych akcesoriów wędkarskich wykonanych z tworzywa Soft Plastic. Dodając preparat tego rodzaju do własnoręcznie wykonanego odlewu możesz mieć pewność, że Twoja przynęta zyska na widoczności, nawet w wyjątkowo mętnych zbiornikach wodnych.

 

Brokat holograficzny — atrakcyjny dodatek do farb i żywic

W ofercie naszego sklepu internetowego czeka na Ciebie solidny wybór wariantów kolorystycznych — znajdziesz tutaj między innymi brokat holograficzny o barwie złotej, srebrnej lub perłowej, a także odcienie czerwieni, różu oraz błękity. Taka selekcja kolorów pozwala na stworzenie odlewu, który z powodzeniem spełni wszelkie wymagania w zakresie widoczności, jednocześnie odpowiadając osobistym preferencjom właściciela. Regulując ilość substancji dodawanej do żywicy lub farby możemy w łatwy sposób kontrolować intensywność błyszczenia.

Aplikacja materiałów wchodzących w skład niniejszej kategorii nie jest procesem skomplikowanym — może ona zostać bez problemu wykonana we własnym zaciszu domowym. Brokat holograficzny do farb w wybranym kolorze wystarczy dodać do rozgrzanej żywicy lub też innego materiału, z którego wykonujemy odlew, w proporcji odpowiadającej naszemu uznaniu. Produkty te można z powodzeniem komponować z innymi barwnikami, dla uzyskania pożądanego efektu.

 

Brokat holo — zadbaj o lepszą widoczność swojej przynęty

Zapraszamy do zapoznania się z pełnią artykułów wchodzących w skład niniejszej kategorii, w tym także ze szczegółowym opisem specyfikacji poszczególnych pozycji. Środki do personalizacji farb oraz akcesoriów wędkarskich wykonanych z żywicy lub innego rodzaju tworzyw to prosty sposób na stworzenie wysokiej jakości sprzętu, który w stu procentach odpowiadać będzie osobistym preferencjom, zarówno w sferze użytkowej, jak i wizualnej.

Zobacz inne produkty z kategorii pigmenty i barwniki:

Barwniki transparentne do żywic | Barwniki kryjące i pasty pigmentowe | Barwniki do silikonów | Pigmenty świecące w ciemności | Pigmenty fluorescencyjne do żywicy i farb | Pigmenty perłowe do żywic i farb