Nowy IPA Alkohol Izopropylowy 0,5l Zobacz większe

IPA Alkohol Izopropylowy 0,5l

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 1 punkt lojalnościowy. Twój koszyk wyniesie 1 punkt lojalnościowy które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,14 zł.


New product

ALKOHOL IZOPROPYLOWY 99,9% „IPA”  Posiada wszechstronne zastosowanie jako środek odtłuszczający i czyszczący dla optyki, głowic magnetycznych, rolek gumowych, napędów sprzętu audio-video oraz urządzeń mechaniki precyzyjnej. IPA usuwa zabrudzenia, smary i oleje, pozostając neutralnym chemicznie wobec materiałów powszechnie stosowanych w elektromechanice, optyce i elektronice.

Więcej szczegółów

8,00 zł brutto

Dodaj do schowka

ALKOHOL IZOPROPYLOWY „IPA” jest to profesjonalny środek z grupy alkoholi organicznych o wysokiej czystości 99,9%, posiadający doskonałe właściwości czyszczące i odtłuszczające a dzięki zdolności szybkiego odparowywania jest idealnym rozpuszczalnikiem. Posiada wszechstronne zastosowanie jako środek odtłuszczający i czyszczący dla optyki, głowic magnetycznych, rolek gumowych, napędów sprzętu audio-video oraz urządzeń mechaniki precyzyjnej. IPA usuwa zabrudzenia, smary i oleje, pozostając neutralnym chemicznie wobec materiałów powszechnie stosowanych w elektromechanice, optyce i elektronice. Doskonale odtłuszcza każdą powierzchnię nie pozostawiając żadnych śladów, błyskawicznie odparowuje.

W pracach z żywicami idealnie nadaje się do odtłuszczania powierzchni żywicznych przed zalewaniem kolejnych warstw, może służyć jako środek czyszczący i myjący narzędzia jak również rozcieńczalnik do żywic.

ZASTOSOWANIE

- czyszczenie części urządzeń elektronicznych i elektrycznych, czytników CD-ROM, czytników DVD, czytników Audio- CD, urządzeń Photo CD, mechanizmów i głowice AV, złącz światłowodów,

- czyszczenie optyki, lornetek, lunet, obiektywów aparatów fotograficznych, obiektywów, noktowizorów, czyszczenie okularów i szkieł powiększających, czyszczenie monitorów i ekranów LED,

- regeneracja kartridży do drukarek laserowych oraz atramentowych

- czyszczenie tkanin bawełnianych i elementów wykonanych z drewna

- czyszczenie atomizerów w e-papierosach

- jako dodatek do paliw w celu zwiększenia rozpuszczalności w nich wody przez co zapobiega powstawaniu korków lodowych w przewodach paliwowych,

- usuwanie środków smarnych i tłuszczy wodoodpornych, w przemyśle drukarskim,

- wysoka czystość pozwala na stosowanie w kosmetyce,

- jako środek dezynfekujący i odkażający,

- czyszczenia i odtłuszczania powierzchni stalowych, powierzchni aluminiowych, stali ocynkowanej,     stali nierdzewnej, starych powłok malarskich, tworzyw sztucznych, podkładów malarskich, szpachlówek epoksydowych i poliestrowych.

MAGAZYNOWANIE

Przechowywać w suchym i zaciemnionym miejscu w oryginalnych zamkniętych opakowaniach w temperaturze 0C-20C.

BHP

Produkt może być obrabiany bez ryzyka, pod warunkiem, że zachowane będą odpowiednie środki ostrożności jak dla substancji chemicznych. Materiały nieutwardzone należy trzymać z dala od środków spożywczych oraz dzieci. W celu ochrony przed zachlapaniem należy nosić strój ochronny, rękawiczki oraz okulary ochronne. Pomieszczenie w którym odbywa się przetwórstwo powinno posiadać sprawną wentylację. Po każdej operacji ręce należy dokładnie umyć mydłem w ciepłej wodzie a po umyciu osuszyć jednorazowym ręcznikiem papierowym.


Naszych porad na temat techniki stosowania udzielamy w oparciu o aktualny stan naszej wiedzy. Nie zwalnia to jednak Państwa z obowiązku sprawdzania we własnym zakresie naszych produktów na ich zgodność z założonym celem i technologią. Zastosowanie, użycie oraz obróbka produktów następuje już poza możliwościami naszej kontroli i odpowiedzialność za nie z tego powodu ponoszą wyłącznie Państwo. Istniejące już ewentualne prawa patentowe osób trzecich są uwzględniane.

Gwarantujemy doskonałą jakość naszych produktów zgodnie z naszymi Ogólnymi Warunkami Sprzedaży.


Wszystkie opisy przedmiotów, zdjęcia i grafiki są własnością firmy POLYCORE. Kopiowanie i rozpowszechnianie bez pisemnej zgody zabronione.

Napisz opinię

IPA Alkohol Izopropylowy 0,5l

IPA Alkohol Izopropylowy 0,5l

ALKOHOL IZOPROPYLOWY 99,9% „IPA”  Posiada wszechstronne zastosowanie jako środek odtłuszczający i czyszczący dla optyki, głowic magnetycznych, rolek gumowych, napędów sprzętu audio-video oraz urządzeń mechaniki precyzyjnej. IPA usuwa zabrudzenia, smary i oleje, pozostając neutralnym chemicznie wobec materiałów powszechnie stosowanych w elektromechanice, optyce i elektronice.
Path: > IPA Alkohol Izopropylowy 0,5l

30 innych produktów w tej samej kategorii: