> Wypełniacze do żywic>Wypełniacze mineralne>Biel tytanowa (dwutlenek tytanu) DT-85 25kg
Biel tytanowa (dwutlenek tytanu) DT-85 1kg Zobacz większe

Biel tytanowa (dwutlenek tytanu) DT-85 25kg

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 134 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 134 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 18,76 zł.


New product

DT-85 dwutlenek tytanu (TiO2) zwany również bielą tytanową. Biel tytanowa jest szeroko stosowana jako biały pigment w przemyśle farbiarskim i lakierniczym oraz jako wypełnienie i/lub barwnik w żywicach. Związek ten charakteryzuje  wysoka jasność oraz bardzo wysoki współczynnik odbicia światła.

Więcej szczegółów

942,00 zł brutto

Dodaj do schowka

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Przedmiotem oferty jest DT-85 dwutlenek tytanu (TiO2) zwany również bielą tytanową. Biel tytanowa jest szeroko stosowana jako biały pigment w przemyśle farbiarskim i lakierniczym oraz jako wypełnienie i/lub barwnik w żywicach. Związek ten charakteryzuje  wysoka jasność oraz bardzo wysoki współczynnik odbicia światła, dlatego jako dodatek występuje często w farbach przeznaczonych do pokrycia dachów lub innych elementów które nie powinny się nagrzewać. Istotną zaletą TiO2 jest też absorpcja promieniowania ultrafioletowego (co zapewnia wysoką trwałość wyrobom zawierającym ten pigment) oraz nietoksyczność i przyjazność środowisku. Stosowany również w przemyśle metalurgicznym do produkcji elektrod, do produkcji papieru, wyrobów gumowych a także żywności (jako barwnik E171) oraz kosmetyków. Ze względu na swoje właściwości ochronne materiału przed szkodliwym wpływem światła słonecznego oraz pogody, jak i możliwość wybielania i krycia, biel tytanowa jest obecna właściwie w każdej dziedzinie współczesnego życia.

WŁAŚCIWOŚCI FIZYKOCHEMICZNE
Całkowita zawartość TiO2 EN ISO 591-1 % m/m min. 95,0
Pozostałość na sicie o boku oczka 0,045 mm EN ISO 787-18 % m/m maks. 0,02
Jasność ZN-ZChP/435:2007 [-] 95,0 ÷ 95,8
Odcień w paście białej ZN-ZChP/435:2007 [-] -7,5 ÷ -6,7
Zdolność rozjaśniania ZN-ZChP/435:2007 [-] 1820 ÷ 1900
Odcień w paście szarej ZN-ZChP/435:2007 [-] 3,0 ÷ 4,0
pH zawiesiny wodnej EN ISO 787-9 [-] 7,0 ÷ 8,0
Liczba olejowa EN ISO 787-5 g/100g pig. 19,0 ÷ 23,0

MAGAZYNOWANIE
Przechowywać w suchym i zaciemnionym miejscu w oryginalnych zamkniętych opakowaniach w temperaturze 10C-22C.

BHP
Produkt może być obrabiany bez ryzyka, pod warunkiem, że zachowane będą odpowiednie środki ostrożności jak dla substancji chemicznych. Materiały nieutwardzone należy trzymać z dala od środków spożywczych oraz dzieci. W celu ochrony przed zachlapaniem należy nosić strój ochronny, rękawiczki lateksowe lub vinylowe oraz okulary ochronne. Pomieszczenie w którym odbywa się przetwórstwo powinno posiadać sprawną wentylację. Po każdej operacji ręce należy dokładnie umyć mydłem w ciepłej wodzie a po umyciu osuszyć jednorazowym ręcznikiem papierowym.

Naszych porad na temat techniki stosowania udzielamy w oparciu o aktualny stan naszej wiedzy. Nie zwalnia to jednak Państwa z obowiązku sprawdzania we własnym zakresie naszych produktów na ich zgodność z założonym celem i technologią. Zastosowanie, użycie oraz obróbka produktów następuje już poza możliwościami naszej kontroli i odpowiedzialność za nie z tego powodu ponoszą wyłącznie Państwo. Istniejące już ewentualne prawa patentowe osób trzecich są uwzględniane.
Gwarantujemy doskonałą jakość naszych produktów zgodnie z naszymi Ogólnymi Warunkami Sprzedaży.

Wszystkie opisy przedmiotów, zdjęcia i grafiki są własnością firmy POLYCORE. Kopiowanie i rozpowszechnianie bez pisemnej zgody zabronione.
 
Oceń 
2019-08-23

polecam

polecam

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  Biel tytanowa (dwutlenek tytanu) DT-85 25kg

  Biel tytanowa (dwutlenek tytanu) DT-85 25kg

  DT-85 dwutlenek tytanu (TiO2) zwany również bielą tytanową. Biel tytanowa jest szeroko stosowana jako biały pigment w przemyśle farbiarskim i lakierniczym oraz jako wypełnienie i/lub barwnik w żywicach. Związek ten charakteryzuje  wysoka jasność oraz bardzo wysoki współczynnik odbicia światła.
  Path: > > > Biel tytanowa (dwutlenek tytanu) DT-85 25kg

  14 innych produktów w tej samej kategorii: