> Rozdzielacze do form>Rozdzielacz EPODEX RELEASE SPRAY 400ml

Rozdzielacz EPODEX RELEASE SPRAY 400ml

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 10 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 10 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1,40 zł.


New product

EPODEX RELEASE SPRAY 400ml jest to bezrozpuszczalnikowy środek antyadhezyjny do odlewów z żywicami epoksydowymi, poliuretanowymi, akrylowymi i poliestrowymi, nie zawiera silikonu.

Więcej szczegółów

70,00 zł brutto

Dodaj do schowka

Ten produkt nie występuje już w magazynie


ZASTOSOWANIE
EPODEX RELEASE SPRAY 400ml bezrozpuszczalnikowy środek antyadhezyjny do odlewów z żywicami epoksydowymi, poliuretanowymi, akrylowymi i poliestrowymi. Idealny do stosowania na gładkich formach z TWS i silikonu oraz w połączeniu z taśmą zabezpieczającą EPODEX. Bardzo dobry efekt separacji i poślizgu. Dzięki drobnemu strumieniowi można dotrzeć nawet pod kątem. Środek antyadhezyjny o pojemności 400 ml wystarcza na powierzchnię 5-7 m2. Spray Epodex nie zawiera rozpuszczalników i silikonu.
 
TECHNIKA PRZETWÓRSTWA
1. Nanosimy na żądaną powierzchnię 1-2 cienkie warstwy ciągłym strumieniem trzymając aerozol w odległości około 25-30 cm. Częstotliwość stosowania jest uzależniona od rodzaju przetwórstwa, stosowanych żywic oraz form. Przed właściwym zastosowaniem zaleca się przeprowadzić testy.


MAGAZYNOWANIE

Przechowywać w suchym i zaciemnionym miejscu w oryginalnych zamkniętych opakowaniach w temperaturze 10C-22C. Chronić przed słońcem.

BHP
Produkt może być obrabiany bez ryzyka, pod warunkiem, że zachowane będą odpowiednie środki ostrożności jak dla substancji chemicznych. Materiały nieutwardzone należy trzymać z dala od środków spożywczych oraz dzieci. W celu ochrony przed zachlapaniem należy nosić strój ochronny, rękawiczki lateksowe lub vinylowe oraz okulary ochronne. Pomieszczenie w którym odbywa się przetwórstwo powinno posiadać sprawną wentylację. Po każdej operacji ręce należy dokładnie umyć mydłem w ciepłej wodzie a po umyciu osuszyć jednorazowym ręcznikiem papierowym.

Naszych porad na temat techniki stosowania udzielamy w oparciu o aktualny stan naszej wiedzy. Nie zwalnia to jednak Państwa z obowiązku sprawdzania we własnym zakresie naszych produktów na ich zgodność z założonym celem i technologią. Zastosowanie, użycie oraz obróbka produktów następuje już poza możliwościami naszej kontroli i odpowiedzialność za nie z tego powodu ponoszą wyłącznie Państwo. Istniejące już ewentualne prawa patentowe osób trzecich są uwzględniane. Gwarantujemy doskonałą jakość naszych produktów zgodnie z naszymi Ogólnymi Warunkami Sprzedaży.

Wszystkie opisy przedmiotów, zdjęcia i grafiki są własnością firmy POLYCORE. Kopiowanie i rozpowszechnianie bez pisemnej zgody zabronione.
 
 

Napisz opinię

Rozdzielacz EPODEX RELEASE SPRAY 400ml

Rozdzielacz EPODEX RELEASE SPRAY 400ml

EPODEX RELEASE SPRAY 400ml jest to bezrozpuszczalnikowy środek antyadhezyjny do odlewów z żywicami epoksydowymi, poliuretanowymi, akrylowymi i poliestrowymi, nie zawiera silikonu.
Path: > > Rozdzielacz EPODEX RELEASE SPRAY 400ml

8 innych produktów w tej samej kategorii: