> Nowe produkty

Kategorie

Nowe produkty

 • 70,00 zł

  EPODEX CLEAR ECO + ECO jest systemem epoksydowym przezroczystym złożonym z żywicy oraz utwardzacza mieszanych w prostych proporcjach wagowych 100:50. System przeznaczony jest do pokrywania, laminowania, naprawy, klejenia, impregnacji oraz odlewania przedmiotow do grubości 1cm przy jednej warstwie. Możliwośc zmiany koloru poprzez zastosowanie barwników i...

  W magazynie
 • 70,00 zł

  EPODEX CLEAR ECO + ECO+ jest systemem epoksydowym przezroczystym złożonym z żywicy oraz utwardzacza mieszanych w prostych proporcjach wagowych 100:50. System przeznaczony jest przed wszystkim do odlewania przedmiotow do grubości 5cm przy jednej warstwie. Możliwośc zmiany koloru poprzez zastosowanie barwników i pigmentów.

  W magazynie
 • 89,00 zł

  EPODEX CLEAR ECO + ECO MAX jest systemem epoksydowym przezroczystym złożonym z żywicy oraz utwardzacza mieszanych w prostych proporcjach wagowych 100:50. System przeznaczony jest do odlewania dużych przedmiotow do grubości 10cm przy jednej warstwie. Możliwośc zmiany koloru poprzez zastosowanie barwników i pigmentów.

  W magazynie
 • 85,00 zł

  EPODEX ULTRA CLEAR PRO + PRO jest systemem epoksydowym krystalicznie bezbarwnym (jak woda) złożonym z żywicy oraz utwardzacza mieszanych w prostych proporcjach wagowych 100:50. System przeznaczony jest do pokrywania, laminowania, naprawy, klejenia, impregnacji oraz odlewania przedmiotow do grubości 2cm przy jednej warstwie. Możliwośc zmiany koloru poprzez...

  W magazynie
 • 85,00 zł

  EPODEX ULTRA CLEAR PRO + PRO+ jest systemem epoksydowym krystalicznie bezbarwnym (jak woda) złożonym z żywicy oraz utwardzacza mieszanych w prostych proporcjach wagowych 100:50. System przeznaczony jest przed wszystkim do odlewania przedmiotow do grubości 5cm przy jednej warstwie. Możliwośc zmiany koloru poprzez zastosowanie barwników i pigmentów.

  W magazynie
 • 99,00 zł Oczekiwanie na dostawę
  99,00 zł

  EPODEX ULTRA CLEAR PRO + PRO MAX jest systemem epoksydowym krystalicznie bezbarwnym (jak woda) złożonym z żywicy oraz utwardzacza mieszanych w prostych proporcjach wagowych 100:50. System przeznaczony jest przed wszystkim do odlewania przedmiotow do grubości 10cm przy jednej warstwie. Możliwośc zmiany koloru poprzez zastosowanie barwników i pigmentów.

  Oczekiwanie na dostawę
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów