Barwnik fluorescencyjny niebieski 10ml Zobacz większe

Barwnik Fluorescencyjny do Żywic RÓŻOWY 10ml

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 1 punkt lojalnościowy. Twój koszyk wyniesie 1 punkt lojalnościowy które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,14 zł.


New product

Barwniki FLUO COLOR są wydajnymi substancjami do barwienia żywic epoksydowych oraz poliestrowych. Stosowane w celu uzyskania intensywnego zabarwienia odlewu. Pod wpływem promieniowania UV zwiększają swoją intensywność.

Więcej szczegółów

7,00 zł brutto

Dodaj do schowka

Barwniki FLUO COLOR są wysoce wydajnymi substancjami do barwienia żywic epoksydowych oraz poliestrowych. Stosowane w celu uzyskania intensywnego zabarwienia odlewu. Pod wpływem promieniowania UV zwiększają swoją intensywność.

Uwaga
Nie należy mylić barwników fluorescencyjnych z barwnikami fotoluminescencyjnymi. Barwniki fluorescencyjne są barwnikami bardzo intensywnymi ale jedynie odbijającymi światło UV a więc do ich aktywacji niezbędne jest żródło promieniowania UV lampa lub dioda. Barwniki fotoluminescencyjne są barwnikami magazynującymi energię świetlną a po zaniku światła ją oddają.


Dostępne kolory
Niebieski
Czerwony
Zielony
Żółty
Pomarańczowy
Różowy

TECHNIKA PRZETWÓRSTWA

1. Przed przystąpieniem do barwienia mieszanin żywicznych należy przeprowadzić wstępne próby na małej ilości żywicy w celu ustalenia ich przydatności. Barwniki te są kompatybilne z żywicą Gloss Coat, Crystalline 940, Crystalline 630, EC1200 oraz Clear One i zapewne z wieloma pozostałymi ale ze względu na bardzo dużą ilość odmian żywic przetestowanie ze wszystkimi nie było możliwe.

2. Zaleca się dozowanie barwnika do wcześniej wymieszanej kompozycji żywicy z utwardzaczem, w początkowej fazie utwardzania możliwe jest odbarwienie masy na odcień odbiegający od docelowego. Ostateczny kolor uzyskuje się po całkowitym utwardzeniu odlewu.

3. Zalecane dozowanie 3%-5%.


MAGAZYNOWANIE
Przechowywać w suchym i zaciemnionym miejscu w oryginalnych zamkniętych opakowaniach w temperaturze 10C-22C.

BHP
Produkt może być obrabiany bez ryzyka, pod warunkiem, że zachowane będą odpowiednie środki ostrożności jak dla substancji chemicznych. Materiały nieutwardzone należy trzymać z dala od środków spożywczych oraz dzieci. W celu ochrony przed zachlapaniem należy nosić strój ochronny, rękawiczki lateksowe lub vinylowe oraz okulary ochronne. Pomieszczenie w którym odbywa się przetwórstwo powinno posiadać sprawną wentylację. Po każdej operacji ręce należy dokładnie umyć mydłem w ciepłej wodzie a po umyciu osuszyć jednorazowym ręcznikiem papierowym.

Naszych porad na temat techniki stosowania udzielamy w oparciu o aktualny stan naszej wiedzy. Nie zwalnia to jednak Państwa z obowiązku sprawdzania we własnym zakresie naszych produktów na ich zgodność z założonym celem i technologią. Zastosowanie, użycie oraz obróbka produktów następuje już poza możliwościami naszej kontroli i odpowiedzialność za nie z tego powodu ponoszą wyłącznie Państwo. Istniejące już ewentualne prawa patentowe osób trzecich są uwzględniane.
Gwarantujemy doskonałą jakość naszych produktów zgodnie z naszymi Ogólnymi Warunkami Sprzedaży.

Wszystkie opisy przedmiotów, zdjęcia i grafiki są własnością firmy POLYCORE. Kopiowanie i rozpowszechnianie bez pisemnej zgody zabronione.
Oceń 
2019-08-23

polecam

polecam

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  Barwnik Fluorescencyjny do Żywic RÓŻOWY 10ml

  Barwnik Fluorescencyjny do Żywic RÓŻOWY 10ml

  Barwniki FLUO COLOR są wydajnymi substancjami do barwienia żywic epoksydowych oraz poliestrowych. Stosowane w celu uzyskania intensywnego zabarwienia odlewu. Pod wpływem promieniowania UV zwiększają swoją intensywność.
  Path: > > > Barwnik Fluorescencyjny do Żywic RÓŻOWY 10ml

  5 innych produktów w tej samej kategorii: