> Gipsy i masy modelowe>Masa PROGEL 0,5kg
Masa PROGEL 0,5kg Zobacz większe

Masa PROGEL 0,5kg

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 4 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 4 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,56 zł.


New product

Masa PROGEL jest to masa wielokrotnego użytku do dublowania. W pewnym sensie jest to substytut silikonu do nisko seryjnych produkcji odlewów z mas gipsowych i żywic akrylowych.

Więcej szczegółów

29,00 zł brutto

Dodaj do schowka

Masa PROGEL jest kompozycją pochodzenia naturalnego.

ZASTOSOWANIE
Masa PROGEL jest to masa wielokrotnego użytku do dublowania. W pewnym sensie jest to substytut silikonu do nisko seryjnych produkcji odlewów z mas gipsowych i żywic akrylowych. W pierwotnej postaci są to „galaretowate” kęsy o kolorze zielonym. Idealnie nadaje się do testowania wyników odlewu, linii cięcia, etc…

TECHNIKA PRZETWÓRSTWA
1. Odważoną ilość podgrzewamy do temperatury 90°C w łaźni wodnej, intensywnie mieszając, nie dopuścić do wrzenia.

2. Tak roztopioną masę schładzamy do temperatury 45°C i zalewamy model, zaleca się zwilżenie wodą modelu przed zalaniem masy.

3. Forma jest gotowa po ostygnięciu masy.

4. Zachować ostrożność podczas wykonywania operacji gdyż podgrzewamy masę do wysokiej temperatury.

MAGAZYNOWANIE
Przechowywać w suchym i zaciemnionym miejscu w oryginalnych zamkniętych opakowaniach w temperaturze 10C-22C.

BHP
Produkt może być obrabiany bez ryzyka, pod warunkiem, że zachowane będą odpowiednie środki ostrożności jak dla substancji chemicznych. Materiały nieutwardzone należy trzymać z dala od środków spożywczych oraz dzieci. W celu ochrony przed zachlapaniem należy nosić strój ochronny, rękawiczki lateksowe lub vinylowe oraz okulary ochronne. Pomieszczenie w którym odbywa się przetwórstwo powinno posiadać sprawną wentylację. Po każdej operacji ręce należy dokładnie umyć mydłem w ciepłej wodzie a po umyciu osuszyć jednorazowym ręcznikiem papierowym.
Naszych porad na temat techniki stosowania udzielamy w oparciu o aktualny stan naszej wiedzy. Nie zwalnia to jednak Państwa z obowiązku sprawdzania we własnym zakresie naszych produktów na ich zgodność z założonym celem i technologią. Zastosowanie, użycie oraz obróbka produktów następuje już poza możliwościami naszej kontroli i odpowiedzialność za nie z tego powodu ponoszą wyłącznie Państwo. Istniejące już ewentualne prawa patentowe osób trzecich są uwzględniane.
Gwarantujemy doskonałą jakość naszych produktów zgodnie z naszymi Ogólnymi Warunkami Sprzedaży.

Wszystkie opisy przedmiotów, zdjęcia i grafiki są własnością firmy POLYCORE. Kopiowanie i rozpowszechnianie bez pisemnej zgody zabronione.
 
 
 
 
Oceń 
2019-08-23

polecam

polecam

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  Masa PROGEL 0,5kg

  Masa PROGEL 0,5kg

  Masa PROGEL jest to masa wielokrotnego użytku do dublowania. W pewnym sensie jest to substytut silikonu do nisko seryjnych produkcji odlewów z mas gipsowych i żywic akrylowych.
  Path: > > Masa PROGEL 0,5kg

  5 innych produktów w tej samej kategorii: