> Gipsy i masy modelowe>Masa do powielania części ciała 0,45kg

Masa do powielania części ciała 0,45kg

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 6 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 6 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,84 zł.


New product

Masa do powielania części ciał jest to masa pochodzenia naturalnego powstająca z roślin a więc całkowicie nie toksyczna, mieszamy ją jedynie z wodą. Umożliwia bardzo łatwe powielanie części ciała, stopy, dłonie, nos, etc..

Więcej szczegółów

43,00 zł brutto

Dodaj do schowka

Masa do powielania części ciał jest kompozycja pochodzenia naturalnego, produkowana przez renomowaną włoską firmę.

WŁAŚCIWOŚCI
Postać: proszek
Zapach: owocowy
Kolor: jasno żółty
Czas mieszania: 45s
Czas wiązania: 60s

ZASTOSOWANIE
Masa do powielania części ciał jest to masa pochodzenia naturalnego powstająca z roślin a więc całkowicie nie toksyczna. Umożliwia bardzo łatwe powielanie części ciała, stopy, dłonie, nos, etc.. Do wykonywania odcisków stosujemy proporcję 1 : 2 (wagowo) a do zalewania proporcję 1 : 4 (wagowo) gdzie pierwszym składnikiem jest proszkowa masa a drugim to woda. Z opakowania 0,5kg uzyskujemy około 1500ml gotowej masy zalewowej.

TECHNIKA PRZETWÓRSTWA
1. Odważamy potrzebne ilości przy zachowaniu określonych proporcji i intensywnie mieszamy do momentu zmiany koloru z malinowej na pomarańczową. Gdy to nastąpi przelewamy do pojemnika, gdy masa zaczyna zmieniać kolor na żółty szybko zanurzamy w niej wilgotną dłoń. W początkowej fazie wiązania zalecane jest wykonanie kilku delikatnych ruchów dłoni oraz palców w celu pozbycia się powietrza które mogło zostać wtłoczone do masy podczas zanurzania w niej dłoni. Po upływie około 1min wyciągamy dłoń z masy robiąc to delikatnie.

2. Po około 5 minutach od wyciągnięcia dłoni forma jest gotowa i możemy do niej zalać mieszankę gipsową pamiętając aby nie zawierała pęcherzy powietrza. Po zastygnięciu gipsu usuwamy masę otrzymując odlew „naszej własności”

3. Odlew gipsowy powinien być wykonany niezwłocznie po wykonaniu formy gdyż masa pod wpływem czasu ulega wysychaniu i kurczeniu.

4. Ponieważ masa utwardza się bardzo szybko przed przystąpieniem do operacji należy przygotować cały sprzęt który będzie nam potrzebny do wykonania tego zadania.

5. Produkt jest całkowicie obojętny dla ciała (pochodzenia roślinnego) nie mniej jednak zalecane jest wykonanie próby alergicznej np. wykonując odlew palca.

MAGAZYNOWANIE
Przechowywać w suchym i zaciemnionym miejscu w oryginalnych zamkniętych opakowaniach w temperaturze 10C-22C.

BHP
Produkt może być obrabiany bez ryzyka, pod warunkiem, że zachowane będą odpowiednie środki ostrożności jak dla substancji chemicznych. Materiały nieutwardzone należy trzymać z dala od środków spożywczych oraz dzieci. W celu ochrony przed zachlapaniem należy nosić strój ochronny, rękawiczki lateksowe lub vinylowe oraz okulary ochronne. Pomieszczenie w którym odbywa się przetwórstwo powinno posiadać sprawną wentylację. Po każdej operacji ręce należy dokładnie umyć mydłem w ciepłej wodzie a po umyciu osuszyć jednorazowym ręcznikiem papierowym.

Naszych porad na temat techniki stosowania udzielamy w oparciu o aktualny stan naszej wiedzy. Nie zwalnia to jednak Państwa z obowiązku sprawdzania we własnym zakresie naszych produktów na ich zgodność z założonym celem i technologią. Zastosowanie, użycie oraz obróbka produktów następuje już poza możliwościami naszej kontroli i odpowiedzialność za nie z tego powodu ponoszą wyłącznie Państwo. Istniejące już ewentualne prawa patentowe osób trzecich są uwzględniane.
Gwarantujemy doskonałą jakość naszych produktów zgodnie z naszymi Ogólnymi Warunkami Sprzedaży.

Wszystkie opisy przedmiotów, zdjęcia i grafiki są własnością firmy POLYCORE. Kopiowanie i rozpowszechnianie bez pisemnej zgody zabronione.
 
 
Oceń 
2019-08-23

polecam

polecam

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  Masa do powielania części ciała 0,45kg

  Masa do powielania części ciała 0,45kg

  Masa do powielania części ciał jest to masa pochodzenia naturalnego powstająca z roślin a więc całkowicie nie toksyczna, mieszamy ją jedynie z wodą. Umożliwia bardzo łatwe powielanie części ciała, stopy, dłonie, nos, etc..
  Path: > > Masa do powielania części ciała 0,45kg

  5 innych produktów w tej samej kategorii: