> Akcesoria>Plastelina techniczna do form 0,5kg
Plastelina do form 0,5kg Zobacz większe

Plastelina techniczna do form 0,5kg

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 1 punkt lojalnościowy. Twój koszyk wyniesie 1 punkt lojalnościowy które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,14 zł.


New product

Plastelina techniczna znajduje zastosowanie na wszystkich etapach tworzenia form. Starannie dobrane składniki nie powodują zaburzeń w procesie sieciowania silikonów i żywic w przeciwieństwie do ogólnie dostępnych plastelin.

Więcej szczegółów

12,00 zł brutto

Dodaj do schowka

Plastelina techniczna, modelarska, bezsiarkowa. Znajduje zastosowanie na wszystkich etapach tworzenia form. Posiada bardzo dobrą elastyczność i rozciągliwość, pozwala na odtwarzanie najdrobniejszych szczegółów.

ZASTOSOWANIE
Starannie dobrane składniki pozbawione siarki,  nie powodują zaburzeń w procesie sieciowania silikonów i żywic w przeciwieństwie do ogólnie dostępnych plastelin. Stosowana do budowy form dwuczęściowych, do zatapiania modeli, uszczelniania skrzynek modelarskich, przyklejania modeli do podłoża, wykonywania układów wlewowych i odpowietrzających, maskowania wad i szczelin modeli, wykonywania linii podziału, etc..

WŁAŚCIWOŚCI UŻYTKOWE
łatwa w obróbce  
bezpieczna
bez barwników  
trwała
wielokrotnego użytku

MAGAZYNOWANIE
Przechowywać w suchym i zaciemnionym miejscu w oryginalnych zamkniętych opakowaniach w temperaturze 10C-22C.

BHP
Produkt może być obrabiany bez ryzyka, pod warunkiem, że zachowane będą odpowiednie środki ostrożności jak dla substancji chemicznych. Materiały nieutwardzone należy trzymać z dala od środków spożywczych oraz dzieci. W celu ochrony przed zachlapaniem należy nosić strój ochronny, rękawiczki lateksowe lub vinylowe oraz okulary ochronne. Pomieszczenie w którym odbywa się przetwórstwo powinno posiadać sprawną wentylację. Po każdej operacji ręce należy dokładnie umyć mydłem w ciepłej wodzie a po umyciu osuszyć jednorazowym ręcznikiem papierowym.

Naszych porad na temat techniki stosowania udzielamy w oparciu o aktualny stan naszej wiedzy. Nie zwalnia to jednak Państwa z obowiązku sprawdzania we własnym zakresie naszych produktów na ich zgodność z założonym celem i technologią. Zastosowanie, użycie oraz obróbka produktów następuje już poza możliwościami naszej kontroli i odpowiedzialność za nie z tego powodu ponoszą wyłącznie Państwo. Istniejące już ewentualne prawa patentowe osób trzecich są uwzględniane.
Gwarantujemy doskonałą jakość naszych produktów zgodnie z naszymi Ogólnymi Warunkami Sprzedaży.

Wszystkie opisy przedmiotów, zdjęcia i grafiki są własnością firmy POLYCORE. Kopiowanie i rozpowszechnianie bez pisemnej zgody zabronione.
Oceń 
2019-08-23

polecam

polecam

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  Plastelina techniczna do form 0,5kg

  Plastelina techniczna do form 0,5kg

  Plastelina techniczna znajduje zastosowanie na wszystkich etapach tworzenia form. Starannie dobrane składniki nie powodują zaburzeń w procesie sieciowania silikonów i żywic w przeciwieństwie do ogólnie dostępnych plastelin.
  Path: > > Plastelina techniczna do form 0,5kg

  30 innych produktów w tej samej kategorii: