Utwardzacz IDA 5kg Zobacz większe

Utwardzacz IDA 5kg

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 23 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 23 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 3,22 zł.


New product

166,00 zł brutto

Dodaj do schowka

Utwardzacz IDA

 
MAGAZYNOWANIE
Przechowywać w suchym i zaciemnionym miejscu w oryginalnych zamkniętych opakowaniach w temperaturze 10C-22C. EPIDIAN 652  wykazuje małą skłonność do krystalizacji podczas przechowywania – jest to zjawisko naturalne i nie wpływa w żaden sposób na właściwości produktu. W przypadku wystąpienia zjawiska krystalizacji, należy ogrzać żywicę do temperatury 50-60°C i wymieszać.

BHP
Produkt może być obrabiany bez ryzyka, pod warunkiem, że zachowane będą odpowiednie środki ostrożności jak dla substancji chemicznych. Materiały nieutwardzone należy trzymać z dala od środków spożywczych oraz dzieci. W celu ochrony przed zachlapaniem należy nosić strój ochronny, rękawiczki lateksowe lub vinylowe oraz okulary ochronne. Pomieszczenie w którym odbywa się przetwórstwo powinno posiadać sprawną wentylację. Po każdej operacji ręce należy dokładnie umyć mydłem w ciepłej wodzie a po umyciu osuszyć jednorazowym ręcznikiem papierowym.

Naszych porad na temat techniki stosowania udzielamy w oparciu o aktualny stan naszej wiedzy. Nie zwalnia to jednak Państwa z obowiązku sprawdzania we własnym zakresie naszych produktów na ich zgodność z założonym celem i technologią. Zastosowanie, użycie oraz obróbka produktów następuje już poza możliwościami naszej kontroli i odpowiedzialność za nie z tego powodu ponoszą wyłącznie Państwo. Istniejące już ewentualne prawa patentowe osób trzecich są uwzględniane.
Gwarantujemy doskonałą jakość naszych produktów zgodnie z naszymi Ogólnymi Warunkami Sprzedaży.

Wszystkie opisy przedmiotów, zdjęcia i grafiki są własnością firmy POLYCORE. Kopiowanie i rozpowszechnianie bez pisemnej zgody zabronione.
Oceń 
2019-08-23

polecam

polecam

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  Utwardzacz IDA 5kg

  Utwardzacz IDA 5kg

  Utwardzacz IDA

  Summary

  • Product Name:Utwardzacz IDA 5kg
  • Price: 166,00
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 6.00 kg
  • Rating: 5/5 based on 1 user ratings
  • Description: Utwardzacz IDA
  Path: > Utwardzacz IDA 5kg

  30 innych produktów w tej samej kategorii: