Zobacz większe

Żywica elektroizolacyjna 0,58kg

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 8 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 8 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1,12 zł.


New product

Żywica elektroizolacyjna stosowana jest w elektrotechnice do zalewania, impregnacji elementów i podzespołów elektronicznych takich jak: transformatory, czujniki, moduły, filtry, złącza i elementy delikatne. System przeznaczony jest do aplikacji ręcznej lub maszynowej.

Więcej szczegółów

56,00 zł brutto

Dodaj do schowka

Żywica elektroizolacyjna Arathane jest to kompozycja poliuretanowa składająca się z dwóch składników poliolu 21 2350 Black mieszanych ze sobą w proporcji 100 : 16 (wagowo). W/w produkt jest żywicą poliuretanową modyfikowaną epoksydami, jest pozbawiona halogenów. Dzięki swoim właściwościom tj. niskiej lepkości i elastyczności charakteryzuje się znakomitą penetracją, dobrym przewodnictwem cieplnym, posiada wysoką odporność na starzenie termiczne.

WŁAŚCIWOŚCI FIZYKO-CHEMICZNE
Proporcje mieszania: (poliol : izocjanian) 100:16 (wagowo)
Lepkość w 25°C: 2500 mPas
Czas żelowania 25°C Gelnorm: 90 min
Czas utwardzania  w 25°C: 24h
Czas utwardzania w 80°C: 6h
Twardość: 47 ShD
Gęstość ISO1675: 1,44 g/cm3

 
ZASTOSOWANIE
Żywica Arathane stosowana jest w elektrotechnice do zalewania, impregnacji elementów i podzespołów elektronicznych takich jak: transformatory, czujniki, moduły, filtry, złącza i elementy delikatne. System przeznaczony jest do aplikacji ręcznej lub maszynowej. Przed przystąpieniem do przetwórstwa należy szczególną uwagę zwrócić na dobre ujednorodnienie poliolu Arathane CW5620 BLUE poprzez jego dokładne wymieszanie jeszcze przed połączeniem z izocyjanianem. Warunkiem uzyskania poprawnych parametrów użytkowych jest osiągnięcie prawidłowego poziomu usieciowania odlanej masy.

MAGAZYNOWANIE
Przechowywać w suchym i zaciemnionym miejscu w oryginalnych zamkniętych opakowaniach w temperaturze 10C-22C.

BHP
Produkt może być obrabiany bez ryzyka, pod warunkiem, że zachowane będą odpowiednie środki ostrożności jak dla substancji chemicznych. Materiały nieutwardzone należy trzymać z dala od środków spożywczych oraz dzieci. W celu ochrony przed zachlapaniem należy nosić strój ochronny, rękawiczki lateksowe lub vinylowe oraz okulary ochronne. Pomieszczenie w którym odbywa się przetwórstwo powinno posiadać sprawną wentylację. Po każdej operacji ręce należy dokładnie umyć mydłem w ciepłej wodzie a po umyciu osuszyć jednorazowym ręcznikiem papierowym.

Naszych porad na temat techniki stosowania udzielamy w oparciu o aktualny stan naszej wiedzy. Nie zwalnia to jednak Państwa z obowiązku sprawdzania we własnym zakresie naszych produktów na ich zgodność z założonym celem i technologią. Zastosowanie, użycie oraz obróbka produktów następuje już poza możliwościami naszej kontroli i odpowiedzialność za nie z tego powodu ponoszą wyłącznie Państwo. Istniejące już ewentualne prawa patentowe osób trzecich są uwzględniane. Gwarantujemy doskonałą jakość naszych produktów zgodnie z naszymi Ogólnymi Warunkami Sprzedaży.

Wszystkie opisy przedmiotów, zdjęcia i grafiki są własnością firmy POLYCORE. Kopiowanie i rozpowszechnianie bez pisemnej zgody zabronione.

Napisz opinię

Żywica elektroizolacyjna 0,58kg

Żywica elektroizolacyjna 0,58kg

Żywica elektroizolacyjna stosowana jest w elektrotechnice do zalewania, impregnacji elementów i podzespołów elektronicznych takich jak: transformatory, czujniki, moduły, filtry, złącza i elementy delikatne. System przeznaczony jest do aplikacji ręcznej lub maszynowej.

30 innych produktów w tej samej kategorii: