Wszystkie materiały zakupione w sklepie internetowym www.modelarnia24.pl  wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej, DPD lub InPost (Paczkomat)
Wszystkie materiały zamieszczone w naszym sklepie posiadamy na stanie magazynowym (chyba, że w statusie produktu wyraźnie jest napisane, że towar na zamówienie) w ilościach hurtowych/pełno paletowych dlatego potrzebujemy chwilę na przygotowanie paczki do wysyłki.

I. CENNIK WYSYŁEK - PRZEDPŁATA
1. List polecony ekonomiczny - 5zł (do 100g)
2. List polecony ekonomiczny - 6zł (do 200g)
3. Odbiór w punkcie (Urząd Pocztowy, Stacja Orlen, Kiosk Ruchu) - 9zł (do 20kg)
4. Odbiór w punkcie InPost Paczkomat - 17zł (do 20kg)
5. Paczka48 - 13zł (do 20kg)
6. Kurier - 17zł (do 30kg)

II. CENNIK WYSYŁEK - POBRANIE
1. Paczka48 - 18zł (do 20kg)
2. Kurier - 22zł (do 30kg)


III. CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA - wszytskie etapy realizacji zamówienia są dostępne w podglądzie panelu klienta.

1. W większości przypadków realizujemy wysyłkę zamówionych materiałów w przeciągu 24h po prawidłowym sfinalizowaniu zamówienia przez portal www.modelarnia24.pl, potwierdzeniem prawidłowo złożonego zamówienia jest otrzymanie e-maila zwrotnego generowanego przez system tuż po jeo złożeniu. Brak takiej wiadomości oznacza błędnie złożone zamówienie, które należy powtórzyć.

2. Dokładamy wszelkich starań aby:
        - Zamówienia z opcją kuriera złożone do godziny 11.00 były wysłane jeszcze tego samego dnia.
        - Zamówienia z opcją paczkomat lub paczka48 złożone do godziny 15.00 również były wysłane jeszcze tego samego dnia.

3. Powyższe zasady dotyczą jedynie prawidłowo przeprowadzonych transakcji tj. po wyborze sposobu zapłaty i dostawy oraz sfinalizowanej wpłaty lub wybraniu opcji za pobraniem.  

4. W/w reguły dotyczą dni roboczych z wyłączeniem świąt i weekendów. 

5. Oferujemy również możliwość dostawy w sobotę z wysyłką w piątek przy wyborze opcji kuriera.

6. Cennik kosztów wysyłek zamieszczony na portalu www.modelarnia24.pl dotyczy wysyłek na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, jak również na terenie EU w przypadku wątpliwości skontaktuj się z obsługą sklepu, telefon +48 605 875 558 lub e-mail sklep@modelarnia24.pl

CZAS DOSTAWY LICZONY OD CHWILI WYSYŁKI

a) Kurier - 1 dzień roboczy

b) Paczka48 - 1-2 dni robocze

c) InPost/Paczkomat - 3-5 dni robocze

d) List Polecony Ekonomiczny - 5-7 dni roboczych

Jeżeli zależy Państwu na szybkiej dostawie pomimo naszej ekspresowej wysyłki niejednokrotnie realizowanej jeszcze w dniu zamówienia wybór paczkomatów jest najgorszym rozwiązaniem gdyż paczka będzie w drodze kilka dni. Lepszym rozwiązniem jest wybór usługi Paczka48, usługa ta również zawiera możliwość odbioru w punkcie na Urzędzie Pocztowym, kioskach Ruchu lub usługę odbioru również przez 24h na stacjach Orlen. Najszybszą formą dostawy jest wybór kuriera, paczkę otrzymują Państwo już w następnym dniu od wysyłki. 

II. Zasady zakupów

1. Do wszystkich zamówień podchodzimy z należytą starannością oraz realizujemy je zgodnie z naszymi Ogólnymi Warunkami Sprzedaży.

2. Jeżeli nie jesteś czegoś pewien zanim złożysz zamówienie po prostu zadzwoń lub napisz +48 605 875 558 lub e-mail sklep@modelarnia24.pl

Pamiętaj, że kupując w naszym sklepie nawet kilka produktów płacisz tylko raz a kwota uzależniona jest od firmy transportowej, którą wybierzesz i wagi paczki.